« Jer 42:3 Księga Jeremiasza 42:4 Jer 42:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I rzekł do nich Jeremiasz prorok: Słyszałem, oto się ja modlę do Pana, Boga waszego, według słów waszych, każde słowo, które mi odpowie, oznajmię wam, ani zataję przed wami żadnéj rzeczy.
2.GDAŃSKA.1881I rzekł do nich Jeremijasz prorok: Słyszę; oto ja modlić się będę Panu, Bogu waszemu, według słów waszych, a cokolwiek wam Pan odpowie, oznajmię wam, nie zataję nic przed wami.
3.GDAŃSKA.2017Wtedy prorok Jeremiasz odpowiedział im: Słyszałem. Oto będę się modlić do PANA, waszego Boga, według waszych słów, a cokolwiek PAN wam odpowie, ja wam oznajmię, niczego przed wami nie zataję.
4.CYLKOWI rzekł do nich Jeremjasz, prorok: Dobrze! Oto pomodlę się do Wiekuistego, Boga naszego, stosownie do życzenia waszego, i będzie, cokolwiek by wam odpowiedział Wiekuisty oznajmię wam; nie zataję nic przed wami.
5.KRUSZYŃSKITedy Jeremjasz prorok odpowiedział im: "Słyszałem! Oto będę prosił Boga, Pana waszego, według słów waszych, a wszelkie słowo, które mi Bóg oświadczył o was, oznajmią wam, nic przed wami nie zataję".
6.TYSIĄCL.WYD1Prorok Jeremiasz odpowiedział: «Zrozumiałem! Według waszego życzenia będę się modlił do Boga waszego, Jahwe, i wszystko, co Jahwe, wasz Bóg, odpowie, oznajmię wam, niczego nie ukrywając».
7.TYSIĄCL.WYD5Prorok Jeremiasz odpowiedział im: Dobrze! Będę się modlił do waszego Pana Boga, zgodnie z waszym życzeniem. Każde słowo, jakie mi Pan powie o was, oznajmię wam, nie tając przed wami niczego.
8.BRYTYJKAProrok Jeremiasz odpowiedział im, mówiąc: Dobrze. Oto ja, stosownie do waszego życzenia, będę się modlił do Pana, Boga waszego, i oznajmię wam wszystko, co Pan wam odpowie; nic przed wami nie zataję.
9.POZNAŃSKAProrok Jeremiasz im odrzekł: - Słyszałem. Oto ja będę się modlił do Jahwe, Boga naszego, stosownie do słów waszych i każde słowo, które Jahwe przekaże dla was w odpowiedzi, oznajmię wam, niczego przed wami nie tając.
10.WARSZ.PRASKAA prorok Jeremiasz tak im odpowiedział: Dobrze, będę się modlił do Pana i Boga waszego, tak jak mnie o to prosicie. Wszystko też, co wam odpowie Pan, powtórzę z całą dokładnością, nie ukryję przed wami niczego.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem prorok Jeremjasz do nich powiedział: Słyszę! Oto pomodlę się do WIEKUISTEGO, naszego Boga, stosownie do waszego życzenia; po czym wam oznajmię, cokolwiek by wam odpowiedział WIEKUISTY; nic nie zataję przed wami.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITDobrze! - odpowiedział prorok Jeremiasz. - Zgodnie z waszym życzeniem będę modlił się do PANA, waszego Boga. Przekażę wam też każde Słowo odpowiedzi, której wam PAN udzieli - i niczego nie ujmę.