« Jer 50:23 Księga Jeremiasza 50:24 Jer 50:25 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Usidliłem cię, i poimanyś, Babilonie! a nie wiedziałeś: zastano cię i poimano, iżeś Pana draźnił.
2.GDAŃSKA.1881Sidłom zastawił na cię, i będziesz pojmany, o Babilonie! nim się obaczysz; znaleziony nawet i pojmany będziesz, ponieważeś z Panem zwadę zaczął.
3.GDAŃSKA.2017Zastawiłem na ciebie sidła i zostałeś schwytany, Babilonie, a nie zauważyłeś tego. Znaleziono cię i pochwycono, ponieważ spierałeś się z PANEM.
4.CYLKOWZastawiłem na cię sidła, a pochwycony też zostałeś Babelu, a tyś nawet nie zmiarkował! Zdybano cię i ujęto, albowiem przeciw Wiekuistemu zbuntowałeś się.
5.KRUSZYŃSKIZastawiłem na cię sidła i jesteś pochwycony, Babilonie! i tyś się nie spostrzegł; znaleziono i pochwycono cię, boś wojował przeciwko Bogu.
6.TYSIĄCL.WYD1Sieć ci stawiłem i wpadłeś, Babilonie, nie przeczuwając. Schwytano cię i ujęto, boś wyzwał Jahwe».
7.TYSIĄCL.WYD5Zastawili na ciebie sidła i zostałeś w nie schwytany, Babilonie: ty zaś nie zauważyłeś tego. Znaleziono cię i pochwycono, bo wypowiedziałeś wojnę Panu.
8.BRYTYJKAZastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.
9.POZNAŃSKAZastawiłaś na siebie sidła, Babilonio, i sama w nie wpadłaś, nawet się nie spostrzegłszy. Pochwycono cię i ujęto, bo Jahwe rzuciłaś wyzwanie.
10.WARSZ.PRASKABabilonie, na siebie samego zastawiłeś pułapkę i sam wpadłeś w nią, zanim się spostrzegłeś. Odszukano cię i skrępowano, boś się przeciw Panu zbuntował.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zastawiłem na ciebie sidła, więc także zostałeś złapany – Babelu, a ty się nawet nie zorientowałeś! Zdybano cię i ujęto, bowiem zbuntowałeś się przeciwko WIEKUISTEMU.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITZasadziłem się na ciebie, Babilonie, i zostałeś pokonany! Dopadnięto cię i schwytano, zanim się zorientowałeś! To dlatego, że się wdałeś w walkę z PANEM!