« Jer 51:25 Księga Jeremiasza 51:26 Jer 51:27 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I nie będą z ciebie brać kamienia do węgła i kamienia do fundamentów, ale będziesz wiecznie zatracona, mówi Pan.
2.GDAŃSKA.1881A nie wezmą z ciebie kamienia do węgła, ani kamienia do gruntów; bo pustynią wieczną będziesz, mówi Pan.
3.GDAŃSKA.2017A nie wezmą z ciebie kamienia węgielnego ani kamienia na fundamenty, bo staniesz się wiecznym pustkowiem, mówi PAN.
4.CYLKOWI nie wezmą z ciebie kamienia węgielnego, ani kamienia na podwalinę, bo w zwaliska wieczne się obrócisz - rzecze Wiekuisty!
5.KRUSZYŃSKII nie wezną z ciebie kamienia węgielnego, ani kamienia na fundamenty, albowiem będziesz ruiną wieczną, - rzecze Bóg.
6.TYSIĄCL.WYD1Nie wezmą z ciebie kamienia węgielnego ani kamienia dla fundamentu. Lecz wiecznym pustkowiem zostaniesz — wyrocznia Jahwe.
7.TYSIĄCL.WYD5Nie będą brać z ciebie kamienia węgielnego ani kamienia pod fundament, ale będziesz opuszczona na wieki - wyrocznia Pana.
8.BRYTYJKAI nie wezmę z ciebie kamienia na narożnik ani kamienia do fundamentów, gdyż będziesz wieczną ruiną – mówi Pan.
9.POZNAŃSKANie wezmą z ciebie kamienia węgielnego ani kamienia na fundamenty, bo pozostaniesz pustkowiem na wieki - to wyrok Jahwe.
10.WARSZ.PRASKANikt już nie będzie brał z ciebie kamienia węgielnego, nikt stąd nie będzie dobywał kamieni na fundament. O nie, już tylko pustynią pozostaniesz na zawsze – wyrocznia Pana.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Nie wezmą z ciebie węgielnego kamienia, ani kamienia na fundament, bowiem na długi czas zamienisz się w zwaliska – mówi WIEKUISTY.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITNie wezmą już z ciebie kamienia na narożnik ani budulca do fundamentów, ponieważ staniesz się wieczną ruiną - oświadcza PAN.