« Eze 40:27 Księga Ezechiela 40:28 Eze 40:29 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I wwiódł mię do sieni wnętrznéj do bramy południowéj i wymierzył bramę według miar wyższych.
2.GDAŃSKA.1881Potem mię wwiódł do sieni wewnętrznej przez południową bramę, i rozmierzył onę bramę południową według tychże miar.
3.GDAŃSKA.2017Potem zaprowadził mnie na dziedziniec wewnętrzny przez bramę południową i zmierzył bramę południową: miała te same wymiary.
4.CYLKOWPoczem powiódł mnie do dworca wewnętrznego przez bramę południową, i rozmierzył tę bramę południową według pomiarów poprzednich.
5.TYSIĄCL.WYD5Następnie zaprowadził mnie na dziedziniec wewnętrzny przy bramie południowej i zmierzył bramę południową; miała ona te same rozmiary.
6.BRYTYJKAPotem zaprowadził mnie do dziedzińca wewnętrznego przez bramę południową; i zmierzył bramę południową, miała ona takie same wymiary.
7.POZNAŃSKAZaprowadził mię na dziedziniec wewnętrzny w bramę Południową. Zmierzył bramę Południową. Miała te same wymiary, co tamta.
8.WARSZ.PRASKAPotem wprowadził mnie przez bramę Południową na dziedziniec wewnętrzny. Zmierzył bramę wewnętrzną. Miała ona takie same wymiary [jak pozostałe] bramy.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Potem, przez bramę południową, poprowadził mnie na wewnętrzny dziedziniec i zmierzył południową bramę, a była według poprzednich pomiarów.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITDalej mój przewodnik zaprowadził mnie na dziedziniec wewnętrzny. Weszliśmy przez bramę południową. Zmierzył ją. Okazało się, że miała ona takie same wymiary jak bramy zmierzone wcześniej.