« Eze 40:30 Księga Ezechiela 40:31 Eze 40:32 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A przysionek jéj ku sieni zewnętrznéj, a palmy jej na czele, i ośm stopniów było, którymi wstępowano do niéj.
2.GDAŃSKA.1881A przysionki jej były jako sień zewnętrzna, mając palmy na podwojach; wchód też był do niej o ośmiu stopniach.
3.GDAŃSKA.2017A jej przedsionek był na dziedzińcu zewnętrznym, a na jej filarach były palmy. Prowadziło do niej osiem stopni.
4.CYLKOWA przysionki jej prowadziły do dworca zewnętrznego, palmy téż u pilastrów jej; ośm zaś stopni tworzyły wschody jej.
5.TYSIĄCL.WYD5Jej przedsionek leżał jednak przy zewnętrznym dziedzińcu; na jej filarach były ozdoby w kształcie palm, a wejście do niej miało osiem stopni.
6.BRYTYJKAJej przysionki prowadziły w kierunku dziedzińca zewnętrznego, a na jego filarach były palmy; a szło się do niego po ośmiu stopniach.
7.POZNAŃSKAJej przedsionek [prowadził] na dziedziniec zewnętrzny. Na jej filarach były palmy. [Do] jej wejścia [prowadziło] osiem stopni.
8.WARSZ.PRASKAPrzedsionek [bramy] prowadził na dziedziniec zewnętrzny. Na jego filarach były palmy, schody miały osiem stopni.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Jej przybudówki prowadziły do zewnętrznego dziedzińca, u jej pilastrów były palmy, a jej wejście tworzyło osiem stopni.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITPrzysionek prowadził na dziedziniec zewnętrzny, a na pilastrach były palmy. Wchodziło się zaś do niej po ośmiu stopniach.