« Eze 40:40 Księga Ezechiela 40:41 Eze 40:42 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Cztery stoły ztąd, a cztery stoły zonąd, po bokach bramy ośm stołów było, na których ofiarowano.
2.GDAŃSKA.1881Cztery stoły z jednej, a cztery stoły z drugiej strony były przy stronie bramy; ośm było wszystkich stołów, na których bito ofiary.
3.GDAŃSKA.2017Cztery stoły z jednej i cztery stoły z drugiej strony, z boku bramy; wszystkich stołów, na których zabijano ofiary, było osiem.
4.CYLKOWCztery stoły z tej i cztery stoły z przeciwległej strony przy ścianie bocznej bramy: ośm stołów, na których miano zarzynać.
5.TYSIĄCL.WYD5cztery stoły tu i cztery stoły tam po bokach bramy, czyli osiem stołów, na których zabijano żertwy.
6.BRYTYJKACztery stoły z jednej strony i cztery stoły z drugiej strony bramy, ogółem osiem stołów, na których zarzynano zwierzęta ofiarne.
7.POZNAŃSKACztery stoły po jednej stronie, cztery stoły po drugiej stronie bramy. Stołów było osiem. Na nich zabijano [ofiary].
8.WARSZ.PRASKAcztery stoły z jednej strony bramy i z drugiej również cztery, razem osiem stołów, na których składano ofiary.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Przy ścianie bocznej bramy łącznie stało osiem stołów, na których miano zarzynać – cztery stoły z tej oraz cztery stoły z przeciwległej strony.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITCztery stoły stały więc wewnątrz i cztery stoły na zewnątrz przysionka, po bokach bramy. W sumie było zatem osiem stołów, na których dokonywano uboju zwierząt ofiarnych.