« Dan 4:9 Księga Daniela 4:10 Dan 4:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Widzenie głowy mojéj na łożu mojem: Widziałem, ano drzewo naśród ziemie, a wysokość jego zbytnia.
2.GDAŃSKA.1881Te są widzenia, którem widział na łożu mojem: Widziałem, a oto drzewo w pośrodku ziemi, którego wysokość zbytnia była.
3.GDAŃSKA.2017Takie są widzenia w mojej głowie, jakie miałem na swoim łożu: Patrzyłem, a oto drzewo pośrodku ziemi, a jego wysokość była ogromna.
4.TYSIĄCL.WYD1(4:7) Widzenia mej głowy na mym łożu: Patrzałem, a oto — drzewo w środku ziemi, wysokość zaś jego olbrzymia.
5.TYSIĄCL.WYD5(4:7) W mojej głowie, na moim łożu, widziałem takie obrazy: Patrzyłem, a oto - drzewo w środku ziemi, a jego wysokość ogromna.
6.BRYTYJKA(4:7) A oto co widziałem na moim łożu:Widziałem, a oto w środku ziemi było drzewo, a jego wysokość byłą duża.
7.POZNAŃSKA(4:7) W widzeniach mojej głowy [leżąc] na łożu zobaczyłem: Oto pośrodku ziemi drzewo. Jego wysokość była ogromna.
8.WARSZ.PRASKA(4:7) Pozostając w łożu miałem w swojej głowie takie oto obrazy: Widziałem drzewo, które wyrastało z samego środka ziemi i było bardzo wysokie.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Takie są widzenia, które zobaczyłem na moim łożu: Widziałem – a oto drzewo na środku ziemi, a jego wysokość była duża.
10.EIB.BIBLIA.2016.LIT(4:7) Oto, co zobaczyłem w myślach, leżąc na łożu: Ujrzałem drzewo. Stało w środku ziemi i było ogromne.