« Dan 4:6 Księga Daniela 4:7 Dan 4:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Tedy przychodzili wieszczkowie, czarnoksiężnicy, Chaldejczycy i praktykarze, i powiedziałem sen przed nimi, a wykładu jego nie pokazali mi.
2.GDAŃSKA.1881Tedy przyszli mędrcy i praktykarze Chaldejscy, i wieszczkowie; i powiedziałem im sen, a wszakże wykładu jego nie mogli mi oznajmić;
3.GDAŃSKA.2017Wtedy przyszli magowie, astrologowie, Chaldejczycy i wróżbici; i opowiedziałem im sen, ale nie potrafili mi oznajmić jego znaczenia;
4.TYSIĄCL.WYD1(4:4) Wtedy przyszli wykładacze snów, zaklinacze, Chaldejczycy i wieszczkowie, a ja opowiedziałem im sen, lecz wykładu mi nie oznajmili.
5.TYSIĄCL.WYD5(4:4) Zjawili się, więc tłumaczący sny, wróżbici, Chaldejczycy i astrologowie. Opowiedziałem im sen, ale nie mogli mi podać jego wyjaśnienia.
6.BRYTYJKA(4:4) I przyszli wróżbici, czarownicy, Chaldejczycy i astrologowie, i opowiedziałem im sen; lecz nie podali mi jego wykładu.
7.POZNAŃSKA(4:4) Przybyli tedy magowie, wróżbiarze, Chaldejczycy i astrologowie. Ja opowiedziałem im sen, ale oni nie potrafili mi dać jego wyjaśnienia.
8.WARSZ.PRASKA(4:4) Przyszli więc tłumacze snów, wróżbici, Chaldejczycy i różni czarownicy, ale w dniu mojego snu nie wyjaśnili mi jego znaczenia.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem przyszli mędrcy, kasdejscy, wróżbici oraz rozstrzygający. I powiedziałem im o śnie, ale nie mogli mi oznajmić jego wykładu.
10.EIB.BIBLIA.2016.LIT(4:4) Wówczas przyszli wróżbici, czarownicy, mędrcy chaldejscy i jasnowidze, a ja im opowiedziałem mój sen. Oni jednak nie potrafili mi go wyjaśnić.