« Oze 12:14 Księga Ozeasza 13:1 Oze 13:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Gdy mówił Ephraim, strach padł na Izraela, i zgrzeszył Baalem i umarł.
2.GDAŃSKA.1881Gdy mawiał Efraim, strach bywał, bo był wywyższony w Izraelu; ale gdy zgrzeszył przy Baalu, tedy umarł.
3.GDAŃSKA.2017Gdy Efraim przemawiał, panował strach, bo był wywyższony w Izraelu; ale gdy zgrzeszył przy Baalu, wtedy umarł.
4.CYLKOWGdy przemawiał Efraim zapanowało drżenie, gdyż w poważaniu był w Israelu, ale zgrzeszył on przez Baala i zginął.
5.MICHALSKITakim był Efraim jak Datan, - był to książę w Izraelu - zgrzeszył przed panem i umarł!
6.TYSIĄCL.WYD5Gdy Efraim przemawiał, panował przestrach. Wiele on znaczył w Izraelu, lecz przez Baala zgrzeszył i zginął.
7.BRYTYJKADopóki Efraim przemawiał zgodnie z moimi przykazaniami, cieszył się wzięciem w Izraelu. Potem z powodu Baala ściągnął na się winę i zmarniał.
8.POZNAŃSKADopóki Efraim pamiętał o mych prawach, był wielki w Izraelu; ale zawinił potem, służąc Baalowi, i począł ginąć.
9.WARSZ.PRASKADrżeli wszyscy, gdy Efraim mówił, bo tak wiele on kiedyś w Izraelu znaczył. Lecz przez Baala wiele zła uczynił i dlatego spotkała go zguba.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Kiedy Efraim przemawiał – panowało drżenie, ponieważ był w poważaniu w Israelu; ale on zgrzeszył przez Baala i zginął.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy przemówił, Efraima przeszedł dreszcz; wprawdzie cieszył się świetnością w Izraelu, lecz splamił się Baalem i umarł.
12.TOR.PRZ.Gdy Efraim przemawiał, niosło to ze sobą drżenie w Izraelu, ale zgrzeszył przy Baalu i wtedy umarł.