« 3Moj 13:38 3 Księga Mojżeszowa 13:39 3Moj 13:40 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Ogląda je kapłan: a jeźli najdzie, że się przyciemniejsza białość lśni na skórze, niechaj wie, że nie jest trąd, ale plama biała, a człowiek czysty.
2.GDAŃSKA.1881Tedy obejrzy je kapłan; a jeźliby się blizny one białe na skórze ciała jego zaczerniwały, blizna biała jest, wyrosła na skórze; czystym jest.
3.GDAŃSKA.2017To kapłan je obejrzy. Jeśli te białe plamy na skórze ich ciała są przyciemnione, jest to wyrzut, który się rozwinął na skórze; jest on czysty.
4.CYLKOWI obejrzy kapłan, a oto na skórze ciała ich plamy blade, białe; to jest to liszaj rozkwitły na skórze: czystym jest.
5.KRUSZYŃSKIkapłan zbada. Jeśli oto na skórze ich ciała będą plamy biało ciemnawe, jest to liszaj, który rozwinął się na skórze; jest on czysty.
6.MIESESkapłan [je] oglądnie, a oto na skórze ich ciała jasne plamy zbladłe, białe, – liszaj to jest, który rozkwitł na skórze, – on jest czystym.
7.TYSIĄCL.WYD5i jeżeli kapłan stwierdzi, że na ich skórze są białe plamy matowe, jest to tylko pokrzywka, która wykwitła na skórze. Taki jest czysty.
8.BRYTYJKAI gdy zobaczy kapłan, że na skórze ich ciała są blade, białe plamy, to jest to wyrzut, który się rozwinął na skórze. Jest on czysty.
9.POZNAŃSKAa kapłan stwierdzi, że są to plamy białe, ale ciemniejące, jest to egzema, która się rozwinęła na skórze. [Ten człowiek] jest więc czysty.
10.WARSZ.PRASKAJeżeli plamy na skórze są białawe, to chodzi o rodzaj pokrzywki, która się ukazała na skórze. Taki człowiek jest czysty.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.więc obejrzy to kapłan a oto na skórze ich ciała znajdują się blade, białe plamy to jest to liszaj, który rozkwitł na skórze; jest czystym.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITi kapłan stwierdzi, że rzeczywiście na ich skórze widać blade, białe plamy, to jest to przebarwienie. Rozwinęło się ono na skórze, ale jest czyste.