« 3Moj 14:50 3 Księga Mojżeszowa 14:51 3Moj 14:52 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Weźmie drewno cedrowe i hizop i karmazyn i wróbla żywego, i omoczy wszystko we krwi wróbla ofiarowanego i w wodzie żywéj: i pokropi dom siedmkroć.
2.GDAŃSKA.1881A wziąwszy drzewo cedrowe i hizop, i jedwab karmazynowy, i wróbla żywego, omoczy to wszystko we krwi wróbla zabitego i w wodzie żywej, a pokropi ten dom siedem kroć.
3.GDAŃSKA.2017Potem weźmie drewno cedrowe, hizop, karmazyn oraz żywego ptaka i umoczy to wszystko we krwi zabitego ptaka i w źródlanej wodzie i pokropi ten dom siedem razy.
4.CYLKOWA wziąwszy drzewo cedrowe i izop i czerwień wraz z ptakiem żywym, zamoczy to we krwi ptaka zarzniętego i w wodzie żywej i pokropi dom siedm razy.
5.KRUSZYŃSKIWeźnie drzewo cedrowe, hyzop, robaczka purpurowego i ptaka żywego i umoczy je we krwi ptaka zarzniętego i w wodzie źródlanej i skropi dom siedm razy.
6.MIESESPotem niech [kapłan] weźmie drzewo cedrowe, ezop, karmazyn i żywego ptaka; zanurzy je we krwi zarżniętego ptaka, oraz we wodzie żywej i pokropi dom ten siedmiokrotnie,
7.TYSIĄCL.WYD5Potem weźmie kawałek drewna cedrowego, hizop, nitki karmazynowe i ptaka żywego, umoczy je we krwi ptaka zabitego i w wodzie żywej, i pokropi dom siedem razy.
8.BRYTYJKAweźmie drewno cedrowe, hizop, nitkę karmazynową oraz żywego ptaka, zanurzy je w krwi ptaka zarżniętego i w wodzie źródlanej i pokropi ten dom siedem razy.
9.POZNAŃSKAPotem weźmie drewna cedrowego, hizop i karmazyn i wraz z żywym ptakiem zanurzy to we krwi ptaka zabitego i w wodzie źródlanej. Teraz pokropi dom siedem razy,
10.WARSZ.PRASKANastępnie weźmie drewno cedrowe, hizop i karmazyn oraz żywego ptaka i wszystko to zanurzy we krwi ptaka, już złożonego w ofierze, i w świeżej wodzie. Potem pokropi dom siedem razy.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.weźmie cedrowe drzewo, izop i czerwień wraz z żywym ptakiem oraz zamoczy to we krwi zarżniętego ptaka, w żywej wodzie, i pokropi ten dom siedem razy.
12.EIB.BIBLIA.2016Potem należy wziąć drewno cedrowe, hizop, szkarłatny karmazyn i żywego ptaka, zanurzyć to wszystko we krwi ofiarowanego ptaka i w świeżej wodzie i pokropić ten dom siedem razy.