« 3Moj 16:10 3 Księga Mojżeszowa 16:11 3Moj 16:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923To rządnie odprawiwszy, ofiaruje cielca, a modląc się za się i za dom swój, ofiaruje go.
2.GDAŃSKA.1881I będzie ofiarował Aaron cielca, na ofiarę za grzech twój, a oczyszczenie uczyni za się, i za dom swój, i zabije cielca na ofiarę za grzech swój.
3.GDAŃSKA.2017I przyprowadzi Aaron cielca na ofiarę za grzech za siebie samego, i dokona przebłagania za siebie i swój dom, i zabije cielca na ofiarę za grzech za siebie samego.
4.CYLKOWI przywiedzie Ahron zagrzesznego cielca swego i rozgrzeszy siebie i dom swój i zarznie zagrzesznego cielca swego.
5.KRUSZYŃSKII złoży Aaron swego ciołka na ofiarę za grzech, a dokonawszy oczyszczenia nad sobą i nad domem swoim, zarznie na ofiarę za grzech ciołka, który jest jego.
6.MIESESPotem Aron przywiedzie swojego cielca ofiary zagrzesznej, będzie rozgrzeszał siebie, oraz dom swój, i zarżnie swojego cielca ofiary zagrzesznej;
7.TYSIĄCL.WYD5Potem Aaron przyprowadzi cielca na ofiarę przebłagalną za siebie i dokona przebłagania za siebie i za swój dom, zabije cielca na ofiarę przebłagalną za siebie samego.
8.BRYTYJKAPotem przyprowadzi Aaron na ofiarę za swój własny grzech cielca i dokona przebłagania za siebie i za swój dom, i zarżnie tego cielca na ofiarę za swój własny grzech.
9.POZNAŃSKAAaron przyprowadzi cielca, przeznaczonego na ofiarę przebłagalną za siebie samego i dopełni obrzędu przebłagania za siebie i swój dom. Potem zabije cielca na ofiarę przebłagalną za siebie.
10.WARSZ.PRASKATak więc złoży Aaron cielca jako ofiarę za własne grzechy i dokona obrzędu przebłagania za siebie samego i za cały swój dom. Zabiwszy zatem owego cielca na ofiarę,
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ahron przyprowadzi także swojego zagrzesznego cielca oraz rozgrzeszy siebie i swój dom, zarzynając zagrzesznego cielca.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITPotem Aaron przyprowadzi cielca ofiary za swój grzech, dokona przebłagania za siebie i swój dom - i złoży cielca w ofierze za swój grzech.