« 3Moj 18:10 3 Księga Mojżeszowa 18:11 3Moj 18:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Sromoty córki żony ojca twego, którą urodziła ojcu twemu, a jest siostra twoja, nie odkryjesz.
2.GDAŃSKA.1881Sromoty córki żony ojca twego, która się narodziła z ojca twego, siostra twoja jest, nie odkryjesz sromoty jej.
3.GDAŃSKA.2017Nie będziesz odsłaniał nagości córki żony twego ojca, która się narodziła z twego ojca, bo ona jest twoją siostrą, nie odkryjesz jej nagości.
4.CYLKOWNagości córki żony ojca twojego, urodzonej z ojca twojego, - siostra to twoja, nie odkrywaj nagości jej.
5.KRUSZYŃSKINie odkryjesz nagości córki żony ojca twego, urodzonej z ojca twego, to jest twej siostry; nie odkryjesz jej nagości.
6.MIESESCo do sromu córki żony ojca twego, urodzonej z ojca twego: ona twoją siostrą jest, – nie odsłaniaj sromu jej.
7.TYSIĄCL.WYD5Nie będziesz odsłaniać nagości córki żony twego ojca, bo jest ona dzieckiem twojego ojca, jest twoją siostrą.
8.BRYTYJKANie będziesz odsłaniał nagości córki żony twojego ojca, urodzonej z ojca twojego, gdyż jest ona twoją siostrą.
9.POZNAŃSKANie będziesz odkrywał nagości córki żony twego ojca, bo ona jest jego dzieckiem, a twoją siostrą; nie będziesz więc odkrywał jej nagości.
10.WARSZ.PRASKANie wolno ci odkrywać nagości córki żony twego ojca, urodzonej z twego ojca, bo jest ona twoją siostrą.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Nagości córki żony twojego ojca, urodzonej z twojego ojca nie odkrywaj jej nagości, bowiem to twoja siostra.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITNie będziesz odsłaniał nagości córki żony twojego ojca, która urodziła się twojemu ojcu, gdyż jest ona twoją siostrą.