« 3Moj 19:8 3 Księga Mojżeszowa 19:9 3Moj 19:10 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA gdyż będziesz żąć nasienie ziemie twej, nie przyżniesz aż do samej ziemie ani opuszczone kłosy będziesz zbirać.
2.WUJEK.1923A gdy żąć będziesz zboże z ziemie twojéj, nie będziesz golił ziemie aż do gruntu: ani pozostałych kłosów zbierzesz.
3.GDAŃSKA.1881Gdy będziecie żąć zboża ziemi waszej, nie będziesz do końca pola twego wyrzynał, ani pozostałych kłosów żniwa twego zbierać będziesz.
4.GDAŃSKA.2017Gdy będziecie żąć zboża waszej ziemi, nie będziesz żął swego pola do samego skraju ani nie będziesz zbierał pokłosia po swoim żniwie.
5.CYLKOWA gdy zżynać będziecie użątek ziemi waszej, do skraju pola twojego nie wyżynaj, a pokłosia żniwa twego nie podbieraj.
6.KRUSZYŃSKIGdy odbędziecie żniwa ziemi waszej, zbierając, nie sprzątniesz aż do ostatka twego pola; kłosia ze żniw twoich nie zbierzesz.
7.MIESESGdy będziecie żniwo żąć w Kraju waszym, nie wyrzynaj aż do kraju pola swego, ni pokłosia nie pozbieraj żniwa swego.
8.TYSIĄCL.WYD5Kiedy będziecie zbierać plony waszej ziemi, nie będziesz żął aż do samego skraju pola i nie będziesz zbierał kłosów pozostałych na polu.
9.BRYTYJKAA gdy będziecie żąć zboże w waszej ziemi, nie będziesz żął do samego skraju swego pola i nie będziesz zbierał pokłosia po swoim żniwie.
10.POZNAŃSKAKiedy będziecie zbierali żniwo na swojej ziemi, nie ogołacajcie pola do samego skraju i nie zbierajcie resztek pozostałych kłosów.
11.WARSZ.PRASKAKiedy będziecie mieli żniwa w waszym kraju, nie ścinajcie wszystkiego aż do samych krańców waszego pola i nie zabierajcie kłosów, które zostają na polu.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A gdy będziecie zżynać zbiory waszej ziemi nie wyżynaj do skraju twojego pola i nie zabieraj pokłosia twojego żniwa.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITW czasie żniw w waszej ziemi nie żnijcie zboża po sam kraniec pola ani nie zbierajcie pokłosia po żniwie.