« 3Moj 7:5 3 Księga Mojżeszowa 7:6 3Moj 7:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Każdy mężczyzna z rodu kapłańskiego, na miejscu świętem będzie tego mięsa pożywał; albowiem święte świętych jest.
2.GDAŃSKA.1881Wszelki mężczyzna z kapłanów będzie ją jadł, na miejscu świętem jedzona będzie; rzecz to najświętsza.
3.GDAŃSKA.2017Każdy mężczyzna spośród kapłanów będzie z niej jeść, będzie spożywana na miejscu świętym. Jest to rzecz najświętsza.
4.CYLKOWKażdy mężczyzna z pośród kapłanów jeść ją może; na miejscu świętém spożywaną będzie: świętością świętości ona.
5.KRUSZYŃSKIWszyscy z mężczyzn z pośród kapłanów będą ją spożywali; na miejscu świętem będzie spożywana: jest to rzecz bardzo święta.
6.MIESESKażdy mężczyzna wśród kapłanów będzie ją spożywał, na świętem miejscu niech będzie spożywana, gdyż ona jest czemś przenajświętszem.
7.TYSIĄCL.WYD5Każdy mężczyzna spośród kapłanów będzie z niej spożywał. Będzie spożywana w miejscu poświęconym, to jest rzecz bardzo święta.
8.BRYTYJKAKażdy mężczyzna spośród kapłanów może ją spożywać. Spożywana będzie w miejscu świętym. Jest to świętość nad świętościami.
9.POZNAŃSKAMoże ją spożywać każdy mężczyzna z rodu kapłańskiego; będzie spożywana na miejscu Świętym, bo jest ona szczególnie uświęcona.
10.WARSZ.PRASKAKażdy mężczyzna przynależący do rodu kapłańskiego będzie mógł spożywać z tej ofiary. Będzie ją spożywał na miejscu świętym, bo jest to rzecz bardzo święta.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Może ją jeść każdy mężczyzna spośród kapłanów, a będzie spożywana na miejscu świętym. Ona jest świętym świętych.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITMoże ją spożywać każdy mężczyzna spośród kapłanów. Będzie spożywana w miejscu świętym. Jest to największa świętość.