« 3Moj 9:14 3 Księga Mojżeszowa 9:15 3Moj 9:16 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A za grzech ludu ofiarując zabił kozła: a oczyściwszy ołtarz,
2.GDAŃSKA.1881Potem sprawował ofiarę wszystkiego ludu, i wziął kozła na ofiarę za grzech ludu, którego zabił, i ofiarował go, jako i pierwszego.
3.GDAŃSKA.2017Potem przyprowadził ofiarę ludu. Wziął kozła przeznaczonego na ofiarę za grzech za lud, zabił go i złożył na ofiarę za grzech, tak jak poprzednio.
4.CYLKOWPoczém przywiódł ofiarę od ludu, i wziął kozła zagrzesznego ludu, i zarznął go, i spełnił obrządek rozgrzeszenia, jak u pierwszego.
5.KRUSZYŃSKIZłożył następnie ofiarę za naród. Wziął barana, który był na ofiarę za grzech za naród, zarznął go i złożył jako ekspjację, jak było z pierwszą ofiarą.
6.MIESESPotem przywiódł ofiarę ludu, ujął kozła ofiary zagrzesznej ludu, zarżnął go i złożył go, jako ofiarę zagrzeszną – , tak, jak poprzedniego;
7.TYSIĄCL.WYD5Potem złożył dar za lud. Wziął kozła, który był przeznaczony na ofiarę przebłagalną za lud, zabił go i złożył jako ofiarę przebłagalną, tak jak poprzednio.
8.BRYTYJKANastępnie złożył ofiarę ludu. Wziął mianowicie kozła na ofiarę za grzech ludu, zarżnął go i złożył go na ofiarę za grzech, jak poprzednio.
9.POZNAŃSKAPotem przyprowadził [zwierzę] ofiarowane przez lud. Wziął kozła przeznaczonego na ofiarę przebłagalną za lud, zabił go i złożył na przebłaganie, tak jak poprzednio.
10.WARSZ.PRASKAPrzystąpił z kolei do składania ofiary za lud. Wziął kozła przeznaczonego na ofiarę przebłagania za grzechy ludu, zabił go i ofiarował na przebłaganie, tak jak to uczynił z pierwszą ofiarą.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Potem przyprowadził ofiarę od ludu. Wziął zagrzesznego kozła ludu i go zarżnął, i spełnił obrządek rozgrzeszenia jak u pierwszego.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITW następnej kolejności Aaron złożył ofiarę ludu. Wziął kozła na ofiarę za grzech ludu, ofiarował go i - jak wcześniej - dokonał nim oczyszczenia z grzechu.