« 3Moj 9:16 3 Księga Mojżeszowa 9:17 3Moj 9:18 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Przydawszy w ofierze mokre ofiary, które pospołu ofiarują, i paląc je na ołtarzu oprócz obrzędów całopalenia porannego,
2.GDAŃSKA.1881Ofiarował też ofiarę śniedną, a wziąwszy z niej pełną garść swoję, spalił na ołtarzu oprócz ofiary całopalenia porannej.
3.GDAŃSKA.2017Przyprowadził też ofiarę pokarmową. Wziął z niej pełną garść i spalił na ołtarzu, oprócz ofiary całopalnej porannej.
4.CYLKOWPrzyniósł téż ofiarę śniedną, i napełnił nią dłoń swoję i puścił z dymem na ofiarnicy, oprócz całopalenia porannego.
5.KRUSZYŃSKIZłożył też ofiarę niekrwawą; napełniwszy z niej swoją garść, spalił na ołtarzu ponad ofiarą krwawą poranną.
6.MIESESprzyniósł ofiarę śniedną, napełnił dłoń swą nią i puścił z dymem na ołtarzu, oprócz całopalnej ofiary porannej:
7.TYSIĄCL.WYD5Potem złożył ofiarę pokarmową, wziął z niej pełną garść i zamienił ją w dym na ołtarzu, poza całopaleniem porannym.
8.BRYTYJKAZłożył też ofiarę z pokarmów, wziął z niej pełną garść i spalił to na ołtarzu, oprócz całopalenia porannego.
9.POZNAŃSKAPrzyniósł też ofiarę z pokarmów, napełnił nią swą rękę i spalił na ołtarzu - niezależnie od całopalnej ofiary porannej.
10.WARSZ.PRASKAPotem złożył ofiarę z pokarmów, biorąc całą garść [potraw] i spalając na ołtarzu, poza ofiarą poranną.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Przyniósł także ofiarę z pokarmów, napełnił nią swoją dłoń i puścił z dymem na ofiarnicy, oprócz porannego całopalenia.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITDalej, złożył ofiarę z pokarmów; jej częścią wypełnił garść i to, co miał w garści, spalił na ołtarzu, oprócz całopalenia porannego.