« Am 6:3 Księga Amosa 6:4 Am 6:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Którzy sypiacie na łożach słoniowych, a rozpustujecie na pościelach waszych: którzy jadacie baranka z trzody i cielce z pośrodku stada.
2.GDAŃSKA.1881Którzy sypiacie na łożach słoniowych, a rozciągacie się na pościelach waszych; którzy jadacie barany z trzody, a cielce tuczone ze stani;
3.GDAŃSKA.2017Którzy sypiacie na łożach z kości słoniowej, a rozciągacie się na swoich posłaniach; którzy jadacie jagnięta z trzody, a cielce tuczone z zagrody;
4.CYLKOWKtórzy rozciągają się na łożach z kości słoniowej, a rozpierają na dywanach, zajadają tuczne barany z trzody, a młode cielce z obory.
5.MICHALSKILeżą na łożach z kości słoniowej, i na posłaniach swych, rozkosznicy! Zjadają baranki z pomiędzy trzód, i cielęta z środka obory.
6.SZERUDAKtórzy sypiają na łożach z kości słoniowej, a rozpierają się na swych dywanach i zjadają jagnięta z trzody, a cielęta z obory.
7.TYSIĄCL.WYD5Leżą na łożach z kości słoniowej i wylegują się na dywanach; jedzą oni jagnięta z trzody i cielęta ze środka obory.
8.BRYTYJKAWylegują się na łożach z kości słoniowej i rozciągają się na swoich dywanach, zjadają jagnięta z trzody i cielęta z obory.
9.POZNAŃSKASypiają na łożach zdobionych kością słoniową i wylegują się na posłaniach; zjadają baranki z trzody i cielęta z zagrody,
10.WARSZ.PRASKAWylegujecie się na łożach ze słoniowej kości, rozkładacie się wygodnie na swoich dywanach. Spożywają jagnięta ze stada i cielęta z samego środka obory.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.co się rozciągają na łożach z kości słoniowej, rozpierają na dywanach, zjadają tuczne barany trzody i młode cielce z obory;
12.EIB.BIBLIA.2016.LITWylegujecie się na łożach z kości słoniowej, wyciągacie się na swych kanapach, jecie jagnięta wypatrzone z trzody i najlepsze cielęta z obory.