« Am 9:14 Księga Amosa 9:15 Abd 1:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I nasadzę je w ziemię ich, a nie wyrwę ich więcéj z ziemie ich, którąm im dał, mówi Pan, Bóg twój.
2.GDAŃSKA.1881A tak ich wszczepię w ziemi ich, że nie będą więcej wykorzenieni z ziemi swojej, którąm im dał, mówi Pan, Bóg twój.
3.GDAŃSKA.2017Zasadzę ich w ich ziemi; i nigdy nie zostaną wykorzenieni ze swojej ziemi, którą im dałem, mówi PAN, twój Bóg.
4.CYLKOWI zaszczepię ich w ziemi swojej, aby nie byli rugowani więcej z ziemi swojej, którą oddałem im, rzecze Wiekuisty, Bóg twój.
5.MICHALSKITakże osiedlę ich na ziemi ich, i nie zostaną więcej wyrwani z ziemi, którą im dam! Powiedział Jahwe Bóg Twój!
6.SZERUDAOsiedlę ich na ziemi ich i nikt już ich nie wyrwie z ziemi ich, którą im dałem" - rzekł Pan, Bóg twój.
7.TYSIĄCL.WYD5Zasadzę ich na ich ziemi, a nigdy nie będą wyrwani z ziemi, którą im dałem - mówi Pan, twój Bóg.
8.BRYTYJKAZaszczepię ich na ich ziemi; i nikt ich już nie wyrwie z ich ziemi, którą im dałem – mówi Pan, twój Bóg.
9.POZNAŃSKAZasadzę ich na ojczystej glebie i nigdy już nie zostaną wyrwani ze swej ziemi, którą im dałem - mówi Jahwe, Bóg twój.
10.WARSZ.PRASKAZasadzę ich na ich ziemi i nikt już ich nigdy nie wyrwie z tego kraju, który sam im kiedyś w posiadanie dałem. Tak mówi Pan i Bóg twój.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaszczepię ich w Swojej ziemi, aby nie byli więcej rugowani ze swej ziemi, którą im oddałem – mówi WIEKUISTY, twój Bóg.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITZasadzę ich na ich ziemi i z tej ziemi, którą im dałem, już nikt ich nie wyrwie - mówi PAN, twój Bóg.