« Am 9:2 Księga Amosa 9:3 Am 9:4 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I choćby się skryli na wierzch Karmela, ztamtąd szperając wezmę je, i choćby się skryli od oczu moich do głębokości morskiéj, tam rozkażę wężowi, a będzie je kąsał.
2.GDAŃSKA.1881A choćby się skryli na wierzchu Karmelu, wyszpieguję i wezmę ich stamtąd; a choćby się skryli przed oczyma mojemi na dnie morskiem, przykażę wężowi, aby ich i stamtąd wykąsał;
3.GDAŃSKA.2017Choćby się ukryli na szczycie Karmelu, odnajdę i wezmę ich stamtąd; a choćby się ukryli przed moimi oczami na dnie morza, rozkażę wężowi, aby ich tam ukąsił;
4.CYLKOWA choćby się skryli na wierzchu Karmelu poszukam i pochwycę ich ztamtąd, a choćby się pochowali przed oczyma Mojemi na dnie morskiem, przykażę wężowi, aby ich i ztamtąd wykąsał.
5.MICHALSKIA gdy się ukryją na szczycie Karmelu, znalazłszy, stamtąd ich wyciągnę; gdy zaś się skryją przed okiem mojem na dnie morza, nakażę żmiji, aby ich i tam kąsała!
6.SZERUDAA choćby się ukryli na szczycie Karmelu, tam ich wyśledzę i pochwycę; a choćby się ukryli przed oczyma mymi na dnie morza, nakażę wężowi, by ich kąsał.
7.TYSIĄCL.WYD5gdyby schowali się na szczycie Karmelu, i tam ich znajdę i pochwycę. Gdyby się skryli przed mymi oczami w głębokościach morza, i tam nakażę wężowi, aby ich ukąsił.
8.BRYTYJKAA choćby się ukryli na szczycie Karmelu, wyśledzę ich tam i wyciągnę; a choćby się ukryli przed moimi oczyma na dnie morza, i tam nakażę wężowi, aby ich kąsał.
9.POZNAŃSKAchoćby się chcieli ukryć na szczycie Karmelu, odnajdę ich i pochwycę; choćby się nawet na samym dnie morza schowali przed moim okiem, rozkażę wężowi, aby ich tam kąsał.
10.WARSZ.PRASKAGdyby się ukryli na szczycie Karmelu, wytropię ich tam i pochwycę. I choćby uciekli przede Mną na samo dno morza, to wężom morskim nakażę, by ich pokąsały.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Choćby się skryli na szczycie Karmelu – tam ich poszukam i pochwycę; choćby się pochowali przed Moimi oczyma na morskim dnie – nakażę wężowi, aby ich stamtąd wykąsał.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITChoćby skryli się na szczycie Karmelu, wytropię ich tam i wyłapię; choćby schowali się przede Mną na dnie morza, na mój rozkaz wąż ich pokąsa.
13.TOR.PRZ.A choćby schowali się na szczycie Karmelu, tam ich odszukam i wezmę stamtąd; a choćby się ukryli przed moimi oczami na dnie morza, rozkażę wężowi i ukąsi ich;