« Hab 2:8 Księga Habakuka 2:9 Hab 2:10 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Biada, który zgromadza łakomstwo złe domowi swemu, aby było na wysokości gniazdo jego, a mniema, że się wybawi z ręki złego.
2.GDAŃSKA.1881Biada temu, który łakomie szuka zysku szkaradnego domowi swemu, aby wystawił wysoko gniazdo swoje, a tak uszedł z mocy złego!
3.GDAŃSKA.2017Biada temu, który chciwie pragnie niegodziwego zysku dla swego domu, aby wystawił wysoko swoje gniazdo i tak uszedł mocy zła!
4.CYLKOWBiada temu, który niecny zysk w domu swym gromadzi, pragnąc wysoko założyć gniazdo swoje, i w ten sposób ujść z mocy złego.
5.TYSIĄCL.WYD5Biada ciągnącemu dla domu swego zysk nieprawy, aby zbudować wysoko swe gniazdo i tym sposobem uniknąć nieszczęścia!
6.BRYTYJKABiada temu, kto zabiega o niegodziwy zysk dla swojego domu, aby sobie wybudować wysoko gniazdo, by uniknąć nieszczęścia.
7.POZNAŃSKABiada temu, kto szuka zysków nieuczciwych - nieszczęście to dla jego domu - by móc założyć sobie gniazdo bardzo wysoko i tak zabezpieczyć się przed nieszczęściem.
8.WARSZ.PRASKABiada tym, co dla swego domu szukaja nieuczciwych zysków, po to aby bardzo wysoko uwić sobie gniazdo i uniknąć tym samym nieszczęścia, które im zagraża!
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Biada temu, kto w swoim domu gromadzi niecny zysk, pragnąc wysoko założyć swoje gniazdo i w ten sposób ujść z mocy złego!
10.EIB.BIBLIA.2016.LITBiada temu, kto dla swego domu ciągnie zysk nieprawy, aby sobie uwić gniazdo wysoko i uchronić siebie przed nieszczęściem.