« Agg 1:3 Księga Aggeusza 1:4 Agg 1:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Izali wam jest czas mieszkać w domiech z ozdobnymi słupami, a dom ten pusty?
2.GDAŃSKA.1881Izali wam jest czas, abyście mieszkali w domach waszych listwowanych, a dom ten aby pusty stał?
3.GDAŃSKA.2017A czy dla was jest to czas, abyście mieszkali w swoich domach wyłożonych deskami, podczas gdy ten dom leży opustoszały?
4.CYLKOWCzyż to właściwy czas dla was samych, abyście mieszkali w waszych domach taflowanych, gdy przybytek ten zburzony?
5.TYSIĄCL.WYD5Czy to jest czas stosowny dla was, byście spoczywali w domach wyłożonych płytami, podczas gdy ten dom leży w gruzach?
6.BRYTYJKACzy już czas dla was na to, abyście mieszkali w domach wykładanych tafelkami, podczas gdy dom Pana leży w gruzach?
7.POZNAŃSKAA dla was czy nadszedł już czas, by mieszkać w domach pokrytych obiciami, podczas gdy ten Dom leży w gruzach?
8.WARSZ.PRASKACzy to wypada, żebyście mieszkali spokojnie w domach waszych, bogato przyozdobionych, podczas kiedy dom Pański jeszcze leży w gruzach?
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Czy to właściwy czas dla was samych, byście mieszkali w taflowanych domach, gdy ten Przybytek jest zburzony?
10.EIB.BIBLIA.2016.LITCzy dla was samych przyszedł czas, by mieszkać w domach pięknie wykończonych, podczas gdy ten dom wciąż leży w ruinach?