« Zach 3:8 Księga Zachariasza 3:9 Zach 3:10 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Bo oto kamień, którym dał przed Jezusa; na kamieniu jednym siedmioro oczy są, oto Ja wyrzeżę rzezanie jego, mówi Pan zastępów, i odejmę nieprawość ziemie jego, dnia jednego.
2.GDAŃSKA.1881Albowiem oto ten kamień, który kładę przed Jesuego, na ten kamień jeden obrócone będą siedm oczów; oto Ja wyrzeżę na nim rzezanie, mówi Pan zastępów, a odejmę nieprawość tej ziemi, dnia jednego.
3.GDAŃSKA.2017Oto bowiem ten kamień, który kładę przed Jozuem: na tym jednym kamieniu będzie siedmioro oczu. Oto wykonam na nim ryt, mówi PAN zastępów, i zgładzę nieprawość tej ziemi w jednym dniu.
4.CYLKOWOto ten kamień, który położyłem przed Jehoszuą, - na ten jeden kamień zwróci się siedm oczu - oto Ja sam wyryję napis jego, rzecze Wiekuisty zastępów: "Usunę winę ziemi tej dnia jednego".
5.TYSIĄCL.WYD5Oto bowiem kamień, który kładę przed Jozuem; na [tym] jednym kamieniu jest siedem oczu, Ja sam na nim wyrzeźbię napis i w jednym dniu zgładzę winę tego kraju - wyrocznia Pana Zastępów.
6.BRYTYJKABo oto na kamieniu, który położyłem przed Jozuem – a na jednym kamieniu jest siedem oczu – wyryję napis – mówi Pan Zastępów – i jednego dnia zmażę winę tej ziemi.
7.POZNAŃSKABo oto kamień, który położyłem przed Jozuem: na tym jedynym kamieniu jest siedmioro oczu; Ja sam wyryję na nim napis - mówi Jahwe Zastępów - i zgładzę winę tej ziemi w jednym dniu.
8.WARSZ.PRASKAKamień, który położyłem przed Jozuem, ma na sobie siedem oczu. Ja sam wyryję na nim napis wyrocznia Pana Zastępów – i w jednym dniu zgładzę winę tego kraju.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Oto ten kamień, który położyłem przed Jezusem – mówi WIEKUISTY Zastępów; na ten kamień zwróci się siedem oczu, a Ja sam wyryję jego napis: „Jednego dnia usunę winę tej ziemi”.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITBo oto kamień, który położyłem przed Jozuem; na tym kamieniu jest siedmioro oczu. Oto Ja wyryję na nim napis - oświadcza PAN Zastępów - i w jednym dniu zmażę winę tej ziemi.