« Zach 5:5 Księga Zachariasza 5:6 Zach 5:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I rzekłem: Cóż jest? I rzekł: To jest dzban wychodzący. I rzekł: Ten jest oko ich po wszystkiéj ziemi.
2.GDAŃSKA.1881I rzekłem: Cóż jest? A on odpowiedział: To jest efa wychodzące. Potem rzekł: Toć jest oko ich przypatrujące się wszystkiej ziemi.
3.GDAŃSKA.2017Zapytałem: Co to jest? On odpowiedział: To, co wychodzi, to efa. I dodał: Taki jest ich wygląd w całej ziemi.
4.CYLKOWI rzekłem: Co to jest? I odpowiedział: Oto efa, która się ukazuje; i dodał: oto przewinienie ich na całej tej ziemi.
5.TYSIĄCL.WYD5Zapytałem: Co to jest? Odpowiedział: Zbliża się dzban. I dodał: To jest ich nieprawość na całej ziemi.
6.BRYTYJKAWtedy zapytałem: co to jest? A on odpowiedział: To, co wychodzi, to jest efa. I dodał: Taka jest ich wina w całym kraju.
7.POZNAŃSKAA gdy zapytałem: "Co to jest?", odpowiedział mi: "To zbliża się efa" i dodał: "Ona oznacza powszechne zepsucie w kraju".
8.WARSZ.PRASKAKiedy zapytałem, co to jest, on odpowiedział: Masz przed sobą beczkę. Oznacza ona – mówił dalej – wasze winy zalegające cały świat.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc rzekłem: Co to jest? A odpowiedział: Oto efa, która się ukazuje; i dodał: Oto ich przewinienie na całej tej ziemi.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITCo to jest? - zapytałem. To efa - usłyszałem. I dodał: To ich nieprawość - powszechna w całej tej ziemi.