« Zach 6:5 Księga Zachariasza 6:6 Zach 6:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923W którym były konie wrone, wychodziły do ziemie północnéj, a białe wyszły za nimi, a strokate wyszły do ziemie południowéj.
2.GDAŃSKA.1881Konie wrone zaprzężone wychodzą do ziemi północnej, a białe wychodzą za nimi, strokate zaś wychodzą do ziemi południowej.
3.GDAŃSKA.2017Zaprzężone konie kare wyruszają do ziemi północnej, białe wyruszają za nimi, pstrokate zaś wyruszają do ziemi południowej.
4.CYLKOWZaprzęg z końmi wronymi ruszył do kraju na północy, a białe ruszyły w ślad za nimi; pstrokate zaś ruszyły do kraju na południu.
5.TYSIĄCL.WYD5Kare rumaki popędzą na północ, za nimi białe wyruszą, a srokate popędzą na południe.
6.BRYTYJKAKonie kasztanowe wyruszają do krainy wschodniej, konie kare wyruszają do krainy północnej, białe wyruszają na zachód, srokate zaś wyruszają do krainy południowej.
7.POZNAŃSKATen [wóz], który ma kare konie, kieruje się w stronę ziemi północnej; za nimi ruszają białe i gniade, a srokate wyruszają ku ziemi południowej".
8.WARSZ.PRASKARumaki czarne udadzą się z rydwanami do krainy północnej, białe pójdą na zachód, a srokate na południe.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem rydwan z końmi czarnej maści wyruszył do kraju na północy, a białe ruszyły w ślad za nimi; zaś cętkowane ruszyły do kraju na południu.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITKonie kare ruszają ze swym rydwanem do ziemi północnej. Konie białe zdążają za nimi, a srokate udają się do ziemi południowej.