« 4Moj 18:9 4 Księga Mojżeszowa 18:10 4Moj 18:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPW świątyni to będziesz jeść a jedno samcy tego będą pożywać, bo jest poświęcono Panu.
2.WUJEK.1923W świątnicy to będziesz jadł: mężczyzna tylko to będzie jeść; bo poświęcone jest tobie.
3.GDAŃSKA.1881Na miejscu najświętszem jadać to będziesz; wszelki mężczyzna będzie jadł z tego; rzeczą poświęconą to będzie tobie.
4.GDAŃSKA.2017W miejscu najświętszym będziesz to jeść; wszyscy mężczyźni będą z tego jedli. Będzie to dla ciebie rzeczą świętą.
5.CYLKOWNa najświętszém miejscu jadać to będziesz; każdy mężczyzna jeść to może; poświęconém to ma być dla ciebie.
6.KRUSZYŃSKIW miejscu najświętszem będziesz je spożywał, każdy mężczyzna będzie je spożywał; będą one święte dla ciebie.
7.MIESESNa przenajświętszem [miejscu] będziesz to spożywał, a mężczyzna każdy będzie mógł to jeść, – świętością niech ci ono będzie.
8.TYSIĄCL.WYD5W Miejscu Najświętszym będziesz je spożywać; tylko mężczyźni mogą to jeść; będziesz to uważał za święte.
9.BRYTYJKAW przenajświętszym miejscu będziesz to jadł; każdy mężczyzna będzie to jadł, lecz świętością to będzie dla ciebie.
10.POZNAŃSKABędziecie to jadali w miejscu Najświętszym; wszyscy mężczyźni mogą to spożywać. Będzie to dla ciebie rzeczą świętą.
11.WARSZ.PRASKAWolno wam będzie spożywać je na miejscu poświęconym, ale spożywać je mogą tylko mężczyźni. Będą to święte potrawy.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Będziesz to jadał na najświętszym miejscu. Może to jeść każdy mężczyzna; ma to być dla ciebie poświęcone.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITBędziesz je spożywał w miejscu najświętszym, to znaczy będzie je spożywał każdy mężczyzna, ponieważ będzie to dla was świętością.