« 4Moj 18:30 4 Księga Mojżeszowa 18:31 4Moj 18:32 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPi będziecie jeść je na waszych mieściech wszech, takież wy jako i czela wasza, bo myto jest za służbę, jeż to służycie w stanu świadeczstwa.
2.WUJEK.1923A będziecie je jeść na każdem miejscu waszem, tak wy sami, jako i czeladź wasza; bo jest zapłata za służbę, którą służycie w przybytku świadectwa.
3.GDAŃSKA.1881I będziecie to jeść na każdem miejscu, wy i czeladź wasza; albowiem to jest zapłata wasza za służbę waszę przy namiocie zgromadzenia;
4.GDAŃSKA.2017I będziecie to jeść na każdym miejscu, wy i wasi domownicy, ponieważ to jest wasza zapłata za waszą służbę w Namiocie Zgromadzenia;
5.CYLKOWI możecie to pożywać na każdem miejscu, wy i rodziny wasze; albowiem zapłata to wasza za służbę waszę w przybytku zboru.
6.KRUSZYŃSKIBędziecie to spożywali na każdem miejscu, wy i rodzina wasza; bo jest to zapłata dla was za waszą pracę w namiocie zgromadzenia.
7.MIESESBędziecie to spożywać w każdem miejscu, wy i dom wasz, gdyż to jest zapłatą dla was wzamian za służbę waszą przy Namiocie Obecności.
8.TYSIĄCL.WYD5Możecie to jeść na każdym miejscu wraz ze wszystkimi, którzy należą do waszych rodzin. Jest to bowiem zapłata za waszą służbę przy Namiocie Spotkania.
9.BRYTYJKAMożecie to jeść na każdym miejscu, wy i wasze rodziny, gdyż jest to wasza zapłata za waszą służbę w Namiocie Zgromadzenia,
10.POZNAŃSKA[Pozostałą część] będziecie mogli spożywać wszędzie, tak wy sami, jak i wasze rodziny; jest to bowiem dla was zapłata za służbę przy Namiocie Zjednoczenia.
11.WARSZ.PRASKANa każdym miejscu będziecie mogli z tego spożywać wy i wasze rodziny. Jest to bowiem wasza zapłata za posługę sprawowaną przez was w Namiocie Spotkania.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc możecie to spożywać na każdym miejscu, wy oraz wasze rodziny, bowiem to jest zapłata za waszą służbę w Przybytku Zboru.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITBędziecie to mogli spożywać na każdym miejscu, wy i wasze rodziny, gdyż jest to wasza zapłata za służbę w namiocie spotkania.