« 4Moj 21:22 4 Księga Mojżeszowa 21:23 4Moj 21:24 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Który nie chciał dozwolić, aby przeszedł Izrael przez granice jego, i owszem zebrawszy wojsko, wyjechał przeciwko na puszczą, i przyjechał do Jasa i walczył przeciw jemu.
2.GDAŃSKA.1881Ale nie pozwolił Sehon Izraelowi iść przez granice swoje; i zebrawszy Sehon wszystek lud swój, wyciągnął przeciw Izraelowi na puszczę, a gdy przyszedł do Jahazy, zwiódł bitwę z Izraelem.
3.GDAŃSKA.2017Sichon jednak nie pozwolił Izraelowi przejść przez swoją granicę; Sichon zebrał cały swój lud i wyszedł przeciw Izraelowi na pustynię, a gdy przyszedł do Jahazy, stoczył bitwę z Izraelem.
4.CYLKOWAle nie pozwolił Sychon Israelowi przejść przez granice swoje; i zebrał Sychon wszystek lud swój i wystąpił przeciw Israelowi na pustynię, i dotarł do Jahac, i stoczył bitwę z Israelem;
5.KRUSZYŃSKISehon nie dał Izraelowi pozwolenia na przejście przez swoją posiadłość; Sehon zebrał cały swój lud i wyszedł naprzeciwko Izraela na pustynię, przybył do Jahca i stoczył walkę z Izraelem.
6.MIESESWszakże Sychon nie dał Izraelowi [zezwolenia] przejść przez granicę swoją. Sychon zebrał wszystek lud swój, wyruszył na spotkanie Izraela na pustynię, przybył do Jahacu i toczył bój z Izraelem,
7.TYSIĄCL.WYD5Sichon jednak nie dał Izraelitom przejścia przez swoją ziemię. Sichon zgromadził całe swoje wojsko i skierował się ku pustyni, by zastąpić drogę Izraelitom. Przybył do Jahsa i uderzył na Izraela.
8.BRYTYJKALecz Sychon nie pozwolił Izraelowi przejść przez swoją ziemię, przeciwnie, Sychon zgromadził cały swój lud, wyszedł na pustynię przeciwko Izraelowi, dotarł do Jachas i ruszył do boju przeciwko Izraelowi.
9.POZNAŃSKALecz Sichon nie pozwolił Izraelowi przejść przez swój kraj. Zebrał bowiem Sichon cały swój lud i wyruszył naprzeciw Izraela na pustynię, a kiedy dotarł do Jahca, wszczął walkę z Izraelem.
10.WARSZ.PRASKAAle Sichon nie pozwolił Izraelitom przejść przez swój kraj. Zebrał wszystkich swoich ludzi i ruszył w stronę pustyni na spotkanie z Izraelitami. Przybył w okolice Jahsa i zaatakował Izraelitów.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ale Sychon nie pozwolił Israelowi przejść przez swoje granice. Nadto Sychon zebrał cały swój lud, wystąpił na pustyni przeciw Israelowi, dotarł do Jahac i stoczył bitwę z Israelem.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITSychon jednak odmówił Izraelowi zgody na przekroczenie granic. Ponadto zebrał siły i wyruszył na pustynię do walki. Przybył do Jahas i tam natarł na Izraela.