« 4Moj 31:18 4 Księga Mojżeszowa 31:19 4Moj 31:20 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A mieszkajcie siedm dni za obozem: ktoby zabił człowieka albo się dotknął zabitego, oczyszczon będzie dnia trzeciego i siódmego.
2.GDAŃSKA.1881A wy sami zostańcie w namiecich za obozem przez siedem dni; każdy, który kogo zabił, i który się dotykał zabitego, oczyścicie się dnia trzeciego a dnia siódmego, siebie i więźnie wasze;
3.GDAŃSKA.2017A wy sami zostańcie przez siedem dni poza obozem. Każdy, kto zabił człowieka, i każdy, kto dotknął zabitego, niech się oczyści trzeciego i siódmego dnia, wy i wasi jeńcy.
4.CYLKOWWy zaś obozujcie po za obozem przez siedm dni; każdy, który zabił człowieka, i każdy, który dotknął się poległego, oczyśćcie się dnia trzeciego i dnia siódmego, wy i jeńce wasi;
5.KRUSZYŃSKIA wy obozujcie poza obozem przez siedm dni; ktokolwiek kogo zabije i ktokolwiek dotknie się zmarłego, oczyści się dnia trzeciego i dnia siódmego, wy i więźniowie wasi.
6.MIESESTeraz wy obozujcie za Obozem przez dni siedem: każdy, kto osobę [ludzką] zabił na śmierć, jakoteż każdy, kto się dotknął poległego, – i będziecie rozgrzeszali się dnia trzeciego i dnia siódmego, wy, oraz jeńcy wasi.
7.TYSIĄCL.WYD5Musicie jednak pozostać przez siedem dni poza obozem. Każdy z was, który kogoś zabił, każdy, który się dotknął zabitego, musi się oczyścić dnia trzeciego i siódmego, zarówno on, jak i jego jeńcy.
8.BRYTYJKAWy sami zaś pozostańcie przez siedem dni poza obozem. Każdy, kto zabił człowieka i każdy, kto dotknął się poległego, niech się oczyści trzeciego dnia i siódmego dnia, wy i wasi jeńcy;
9.POZNAŃSKAWy sami przez siedem dni przebywajcie poza obozem. Każdy, kto zabił człowieka lub dotknął zabitego, winien się oczyścić w dniu trzecim i siódmym, i to zarówno on sam, jak i jego jeńcy.
10.WARSZ.PRASKABędziecie przebywać poza obozem przez siedem dni. Gdyby któryś z was zabił kogoś [z wrogów] albo zetknął się z jakimiś zwłokami, powinien poddać się oczyszczeniu trzeciego i siódmego dnia, on sam i jego jeńcy.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś wy obozujcie poza obozem przez siedem dni; każdy, kto zabił człowieka oraz każdy, kto dotknął się poległego. Oczyśćcie się trzeciego dnia i siódmego dnia, wy oraz wasi jeńcy.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITSami ponadto pozostańcie na zewnątrz obozu przez siedem dni. Każdy, kto zabił człowieka, i każdy, kto dotknął poległego, niech się oczyści w trzecim i w siódmym dniu. Oczyśćcie się wraz z tymi, których uprowadziliście.