« 4Moj 4:10 4 Księga Mojżeszowa 4:11 4Moj 4:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Ołtarz zasię złoty obwiną odzieniem z hiacyntu, i rozciągną z wierzchu dekę z skór fiołkowéj maści i założą drążki.
2.GDAŃSKA.1881Na ołtarz także złoty rozpostrzą oponę hijacyntową, a włożą nań przykrycie z skór borsukowych, i założą drążki jego.
3.GDAŃSKA.2017Rozciągną nad złotym ołtarzem tkaninę z błękitu i przykryją go przykryciem ze skór borsuczych, i założą jego drążki.
4.CYLKOWNa ołtarz téż złoty rozciągną oponę z błękitu i nakryją go pokrowcem ze skóry borsuczej, i założą drążki jego;
5.KRUSZYŃSKIA nad ołtarzem złotym rozciągną szatę hjacyntową, nakryją go przykryciem ze skóry borsuczej i włożą jego drążki.
6.MIESES[Następnie] rozpostrą sukno błękitne nad ołtarzem pozłacanym, okryją je powłoką ze skóry borsuczej i założą drążki jego,
7.TYSIĄCL.WYD5Teraz rozciągną nad złotym ołtarzem tkaninę z fioletowej purpury i okryją go pokrowcem ze skór delfinów i założą drążki.
8.BRYTYJKANastępnie zaś rozciągną nad złotym ołtarzem sukno z błękitnej purpury i przykryją go okryciem ze skór borsuczych, i założą drążki.
9.POZNAŃSKAOłtarz złoty także spowiją nakryciem z ciemnej purpury, nałożą nań pokrowiec ze skóry borsuczej i założą drążki.
10.WARSZ.PRASKANa ołtarzu ze szczerego złota rozciągną nakrycie z purpury fioletowej, przykryją go skórami delfinów i umieszczą drążki [do przenoszenia ołtarza].
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Rozciągną także zasłonę z błękitu na ołtarz kadzidlany, nakryją go pokrowcem z borsuczej skóry oraz założą jego drążki.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITNastępnie rozciągną pokrowiec z fioletu nad złotym ołtarzem, przykryją go okryciem z garbowanych skór i założą jego drążki.