« 4Moj 4:6 4 Księga Mojżeszowa 4:7 4Moj 4:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPA stoł takież obietny owiną modrym płaszczem a włożą s nim kadzidlnicę, tarłkę a czaszę, a złotnicę ku palącej obiecie [lewi], chleby zawżdy na niem będą.
2.WUJEK.1923Stół téż pokładania obwiną przykryciem z hiacyntu, i pokładą z nim kadzidlnice i moździerzyki, kubki i czasze do lania ofiar mokrych: chleb zawsze na nim będzie.
3.GDAŃSKA.1881Także stół chlebów pokładnych przykryją oponą hijacyntową, a położą na nim misy, i przystawki, i kubki, i czasze do nalewania; a chleb ustawicznie na nim będzie.
4.GDAŃSKA.2017Stół chlebów pokładnych również przykryją tkaniną z błękitu i położą na nim misy, czasze, przystawki i kubki do nalewania; a będzie na nim nieustanny chleb.
5.CYLKOWA téż na stół wystawny rozłożą oponę z błękitu i położą na nim misy i kadzielnice i dzbany i czasze do nalewania, a chléb jego ustawiczny powinien być na nim.
6.KRUSZYŃSKIRozciągną też szatę hjacyntową nad stołem chlebów pokładnych i włożą nań dzbanki, kubki, czasze i dzbanki do libacji; chleb wieczny będzie na nim;
7.MIESESNastępnie rozpostrą na stole wystawnym sukno błękitne i złożą nań miski, czasze, kielichy i dzbany do polewania [ofiar polewnych], a chleb ustawiczny niech na nim [również] będzie, –
8.TYSIĄCL.WYD5Również nad stołem pokładnym rozciągną tkaninę z fioletowej purpury, na której położą misy, czasze, patery i dzbany do ofiar płynnych; chleb ustawicznej ofiary winien się również na nim znajdować.
9.BRYTYJKARównież na stół pokładny nałożą sukno z błękitnej purpury i położą na nim misy i czasze, puchary i dzbany do ofiar z płynów; także stałe chleby pokładne będą na nim.
10.POZNAŃSKAStół chlebów składanych Bogu przykryją również nakryciem z ciemnej purpury i umieszczą na nim misy, czasze, tace i dzbany do ofiar z płynów. Chleb wieczystej ofiary także będzie się na nim znajdował.
11.WARSZ.PRASKAStół na chleby pokładne okryją tkaniną z purpury fioletowej i postawią na nim misy, puchary, patery i dzbany do ofiar płynnych. Będzie się tam również znajdował chleb ustawicznej ofiary.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Także na stole wystawnym rozłożą zasłonę z błękitu oraz położą na nim misy, kadzielnice, dzbany i czasze do nalewania; powinien być na nim jego ustawiczny chleb.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITPodobnie rozciągną pokrowiec z fioletu nad stołem na chleb obecności, ułożą na nim misy, czasze, kielichy i dzbany do ofiar z płynów oraz chleb, który będzie na nim zawsze,