« Mat 10:4 Ewangelia Mateusza 10:5 Mat 10:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Ty dwunaście posłał Jezus zapowiedziawszy jim mówiąc: Na drogę poganów nie idźcie, a do miasta Samarytanów nie wchodźcie.
2.WUJEK.1923Tych dwanaście posłał Jezus, rozkazując im, mówiąc: Na drogę poganów nie zachódźcie, i do miast Samarytańskich nie wchódźcie;
3.RAKOW.NTTych dwunaście posłał Jezus, roskazawszy im, mówiąc: Na drogę Poganów nie odchodźcie, i do miasta Samarytanów nie wchodźcie.
4.GDAŃSKA.1881Tych dwunastu posłał Jezus, rozkazując im i mówiąc: Na drogę poganów nie zachodźcie, i do miasta Samarytańczyków nie wchodźcie;
5.GDAŃSKA.2017Tych dwunastu posłał Jezus i nakazał im: Nie wchodźcie na drogę pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta Samarytan.
6.SOŁOWEYCZYK.MATTych dwanaście posłał Jezus, rozkazując im, mówiąc: Na drogę poganów nie zachodźcie, i do miast Samarytańskich nie wchodźcie.
7.SZCZEPAŃSKITych dwunastu rozesłał Jezus, dając im przytem takie polecenia: Nie wchodźcie do krain pogańskich, nie wstępujcie do miast samaryjskich,
8.GRZYM1936Tych dwunastu posłał Jezus, aby nauczali, rozkazując im tak: Do pogan nie zachodźcie i do miast samarytańskich nie wstępujcie,
9.DĄBR.WUL.1973Tych dwunastu wysłał Jezus rozkazując im i mówiąc: Na drogę pogan nie zachodźcie i do miast samarytańskich nie wstępujcie.
10.DĄBR.GR.1961Tych dwunastu wysłał Jezus, rozkazując im i mówiąc: Na drogę pogan nie zachodźcie i do żadnego miasta samarytańskiego nie wstępujcie.
11.TYSIĄCL.WYD5Tych to Dwunastu wysłał Jezus i dał im takie wskazania: Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego.
12.BRYTYJKATych dwunastu posłał Jezus, rozkazując im i mówiąc: Na drogę pogan nie wkraczajcie i do miasta Samarytan nie wchodźcie.
13.POZNAŃSKAJezus wysłał tych dwunastu, dając im takie polecenie: - Nie chodźcie do pogan ani nie wchodźcie do miasta Samarytan.
14.WARSZ.PRASKATych Dwunastu posłał Jezus na misję, dając im takie oto polecenie: Nie wchodźcie na drogę, która wiedzie do pogan, i nie wstępujcie do miasta Samarytan.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Tych dwunastu Jezus wysłał, rozkazując im i mówiąc: Nie oddalajcie się na drogę narodów i do miasta Samarytan nie wchodźcie;
16.EIB.BIBLIA.2016.LITTych dwunastu posłał Jezus z takimi poleceniami: Nie udawajcie się w drogę do pogan i nie wchodźcie do miasta Samarytan.
17.TOR.NOWE.PRZ.Tych to dwunastu posłał Jezus, rozkazując im i mówiąc: Na drogę pogan nie wstępujcie i nie wchodźcie do miasta Samarytan;