« Mat 11:28 Ewangelia Mateusza 11:29 Mat 11:30 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Weźmicie jarzmo moje na się i nauczcie się ode mnie, bo cichy jestem i pokorny sercem, a najdziecie odpoczynienie duszam waszem.
2.WUJEK.1923Weźmijcie jarzmo moje na się a uczcie się odemnie, żem jest cichy i pokornego serca, a najdziecie odpoczynek duszom waszym.
3.RAKOW.NTWeźmicie jarzmo moje na się, i uczcie się odemnie, żem cichy jest i uniżony sercem, a najdziecie uspokojenie duszam waszym;
4.GDAŃSKA.1881Weźmijcie jarzmo moje na się, a uczcie się ode mnie, żem Ja cichy i pokornego serca; a znajdziecie odpocznienie duszom waszym;
5.GDAŃSKA.2017Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie odpoczynek dla waszych dusz.
6.SOŁOWEYCZYK.MATWeźmijcie jarzmo moje na się, a uczcie się odemnie, żem jest cichy pokornego serca: a najdziecie uspokojenie duszom waszym.
7.SZCZEPAŃSKIWeźmijcie na siebie jarzmo moje, i uczcie się ode Mnie, że cichy jestem i pokornego serca; a »znajdziecie ukojenie dla serc waszych«.
8.MARIAWICIWeźmijcie jarzmo Moje na siebie i uczcie się ode Mnie, żem jest cichy i pokornego serca, a znajdziecie odpoczynek duszom waszym.
9.GRZYM1936Weźcie na siebie jarzmo moje i uczcie się ode mnie, żem jest cichy i pokorny; znajdziecie odpoczynek dla duszy.
10.DĄBR.WUL.1973Weźmijcie jarzmo moje na siebie i uczcie się ode mnie, żem jest cichy i pokornego serca, a znajdziecie odpocznienie dla dusz waszych.
11.DĄBR.GR.1961Weźcie jarzmo moje na siebie i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie odpoczynek dla dusz waszych.
12.TYSIĄCL.WYD5Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych.
13.BRYTYJKAWeźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych.
14.POZNAŃSKAWeźcie moje jarzmo i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokornego serca, a znajdziecie odpoczynek dla dusz waszych.
15.WARSZ.PRASKAWłóżcie na siebie moje jarzmo i bądźcie podobni do Mnie. Ja jestem cichy i pokornego serca. A wówczas znajdziecie ulgę dla dusz waszych.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, bo ja jestem życzliwy i pokornego serca, a znajdziecie odpoczynek dla waszych dusz;
17.EIB.BIBLIA.2016.LITWeźcie na siebie moje jarzmo, uczcie się ode Mnie łagodności i pokory serca, a znajdziecie ukojenie dla swych dusz.
18.TOR.PRZ.Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie odpocznienie dla swoich dusz;