« Mat 12:42 Ewangelia Mateusza 12:43 Mat 12:44 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Gdy nieczysty duch wyjdzie od człowieka, przechadza się po bezwodnych miejscach, szukając odpoczynienia, a nie najduje.
2.WUJEK.1923A gdy nieczysty duch wynidzie od człowieka, chodzi po miejscach suchych, szukając odpoczynienia, a nie najduje.
3.RAKOW.NTA gdyby nieczysty duch wyszedł od człowieka, przechadza się po bezwodnych miejscach szukając odpoczynienia, a nie najduje;
4.GDAŃSKA.1881A gdy nieczysty duch od człowieka wychodzi, przechadza się po miejscach suchych, szukając odpocznienia, ale nie znajduje.
5.GDAŃSKA.2017Kiedy nieczysty duch wychodzi z człowieka, przechadza się po miejscach bezwodnych, szukając odpoczynku, ale nie znajduje.
6.SOŁOWEYCZYK.MATA gdy nieczysty duch wynijdzie od człowieka, chodzi po miejscach bezwodnych szukając odpocznienia, a nie najduje.
7.SZCZEPAŃSKIA gdy duch nieczysty wyjdzie z człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając wytchnienia, ale nie znajduje.
8.GRZYM1936Kiedy duch nieczysty wyjdzie z człowieka, błąka się po miejscach suchych i odpoczynku szuka, a nie znajduje go.
9.DĄBR.WUL.1973A gdy nieczysty duch opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych szukając odpocznienia i nie znajduje.
10.DĄBR.GR.1961A gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych szukając odpoczynku i nie znajduje.
11.TYSIĄCL.WYD5Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku, ale nie znajduje.
12.BRYTYJKAGdy zaś duch nieczysty wyjdzie z człowieka, wędruje po miejscach bezwodnych, szukając ukojenia, ale go nie znajduje.
13.POZNAŃSKAKiedy duch nieczysty wyjdzie z człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając odpoczynku, lecz nie znajduje.
14.WARSZ.PRASKAKiedy duch nieczysty wyjdzie z człowieka, krąży po miejscach bezwodnych i szuka odpoczynku. A gdy go nie znajduje,
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A gdy nieczysty duch wyjdzie z człowieka, przechodzi przez bezwodne miejsca szukając odpoczynku, ale nie znajduje.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy duch nieczysty wychodzi z człowieka, przemierza bezwodne miejsca w poszukiwaniu wytchnienia. Lecz gdy go nie znajduje,
17.TOR.NOWE.PRZ.A gdy nieczysty duch wyjdzie z człowieka, chodzi po miejscach bezwodnych, szukając odpoczynku, ale nie znajduje.