« Mat 14:1 Ewangelia Mateusza 14:2 Mat 14:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I rzekł sługom swym: Ten jest Johan ponurzyciel, ten powstał od martwych, i dla tego mocy dzieją się w niem.
2.WUJEK.1923I rzekł służebnikom swoim: Tenci jest Jan Chrzciciel, on zmartwychwstał, i dlatego cuda się pokazują w nim.
3.RAKOW.NTI rzekł sługom swym: Ten jest Jan Ponurzyciel; on wstał z martwych, i dla tego one mocy skutecznie się pokazują w nim.
4.GDAŃSKA.1881I rzekł sługom swoim: Tenci jest Jan Chrzciciel; on to zmartwychwstał, i dlatego się cuda przez niego dzieją.
5.GDAŃSKA.2017I powiedział swoim sługom: To jest Jan Chrzciciel. On zmartwychwstał i dlatego cuda dokonują się przez niego.
6.SOŁOWEYCZYK.MATI rzekł służebnikom swoim: Tenci jest Jan Chrzciciel: on to zmartwychwstał, i dla tego cuda się przezeń dzieją.
7.SZCZEPAŃSKIRzekł więc do sług swoich: To Jan Chrzciciel! On to powstał z martwych, i dlatego moc cudotwórcza w nim działa.
8.GRZYM1936powiedział do swoich dworzan: To jest Jan Chrzciciel, który zmartwychwstał, i dlatego moc cudów działa przez niego.
9.DĄBR.WUL.1973I rzekł do sług swoich: Ten ci jest Jan Chrzciciel. On to z martwych powstał i dlatego cuda się przezeń dzieją.
10.DĄBR.GR.1961I rzekł do sług swoich: To Jan Chrzciciel. On to z martwych powstał i dlatego cuda się przez niego dzieją.
11.TYSIĄCL.WYD5I rzekł do swych dworzan: To Jan Chrzciciel. On powstał z martwych i dlatego moce cudotwórcze w nim działają.
12.BRYTYJKAI rzekł sługom swoim: To jest Jan Chrzciciel; on został wzbudzony z martwych i dlatego cudowne moce działają w nim.
13.POZNAŃSKAI powiedział do swoich dworzan: - To jest Jan Chrzciciel. On zmartwychwstał i dlatego działają przez niego nadziemskie moce.
14.WARSZ.PRASKADlatego powiedział on do swych dworzan: Ten [człowiek] to Jan Chrzciciel. To on zmartwychwstał i stąd te moce, które w nim działają cuda.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.zatem powiedział swoim sługom: To jest Jan Chrzciciel; to on jest wzbudzony z umarłych, i dlatego dzieją się cuda przez niego.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITi stwierdził wobec swych dworzan: To jest Jan Chrzciciel. To on powstał z martwych i teraz przejawia się w nim taka moc.
17.TOR.NOWE.PRZ.I powiedział swoim sługom: To jest Jan Chrzciciel; on został wzbudzony z martwych, i przez to dokonują się w Nim dzieła mocy.