« Mat 19:30 Ewangelia Mateusza 20:1 Mat 20:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Podobne bo jest królestwo niebieskie człowiekowi domowemu gospodarzowi, który wyszedł z zaraniem najmować robotniki do winnice swej.
2.WUJEK.1923Podobne jest królestwo niebieskie człowiekowi gospodarzowi, który wyszedł bardzo rano najmować robotniki do winnice swojéj.
3.RAKOW.NTAbowiem podobne jest ono Królestwo niebieskie człowiekowi domowemu Gospodarzowi, który wyszedł zaraz z poranku najmować robotniki o winnice swej.
4.GDAŃSKA.1881Albowiem podobne jest królestwo niebieskie człowiekowi gospodarzowi, który wyszedł bardzo rano najmować robotników do winnicy swojej.
5.GDAŃSKA.2017Królestwo niebieskie bowiem podobne jest do gospodarza, który wyszedł wczesnym rankiem, aby nająć robotników do swojej winnicy.
6.SOŁOWEYCZYK.MATPodobne jest królestwo niebieskie człowiekowi gospodarzowi, który wyszedł bardzo rano najmować robotniki do winnice swojej.
7.SZCZEPAŃSKI{Albowiem} z królestwem niebieskiem rzecz ma się podobnie, jak z pewnym gospodarzem, który wczesnym rankiem wyszedł nająć robotników do winnicy swej.
8.GRZYM1936Podobne jest królestwo niebieskie do gospodarza, który wyszedł o świcie nająć robotników do winnicy swojej.
9.DĄBR.WUL.1973Podobne jest bowiem Królestwo Niebieskie człowiekowi gospodarzowi, który wyszedł bardzo rano najmować robotników do winnicy swojej.
10.DĄBR.GR.1961Podobne jest bowiem Królestwo Niebieskie do gospodarza, który wyszedł o samym świcie najmować robotników do winnicy swojej.
11.TYSIĄCL.WYD5Albowiem królestwo niebieskie podobne jest do gospodarza, który wyszedł wczesnym rankiem, aby nająć robotników do swej winnicy.
12.BRYTYJKAAlbowiem Królestwo Niebios podobne jest do pewnego gospodarza, który wyszedł wczesnym rankiem najmować robotników do swej winnicy.
13.POZNAŃSKABo królestwo niebieskie jest podobne do gospodarza, który wyszedł wczesnym rankiem najmować robotników do swojej winnicy.
14.WARSZ.PRASKAZ królestwem niebieskim jest tak jak z pewnym gospodarzem, który wyszedł wczesnym rankiem, aby nająć robotników do swej winnicy.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Bowiem Królestwo Niebios podobne jest do człowieka, gospodarza, który wyszedł wraz z rankiem nająć robotników do swej winnicy.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITKrólestwo Niebios przypomina bowiem pewnego gospodarza, który wyszedł wczesnym rankiem wynająć robotników do swojej winnicy.
17.TOR.NOWE.PRZ.Albowiem podobne jest Królestwo Niebios do pewnego człowieka, gospodarza, który wczesnym rankiem wyszedł wynająć robotników do swojej winnicy.