« Mat 24:2 Ewangelia Mateusza 24:3 Mat 24:4 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A gdy siedział na górze oliwnej, przystąpili k niemu uczniowie osobno, mówiąc: Rzecz nam, kiedy to będzie, i które znamię twego przyścia i skończenia wieku?
2.WUJEK.1923A gdy on siedział na górze oliwnéj, przystąpili do niego osobno uczniowie, mówiąc: Powiedz nam, kiedy to będzie? a co za znak przyjścia twego i dokonania świata?
3.RAKOW.NTA gdy on siedział na górze oliwnej, przystąpili do niego uczniowie z osobna mówiąc: Powiedz nam kiedy te rzeczy będą? i co za znamię onego twego przyszcia i dokonania wieku?
4.GDAŃSKA.1881A gdy siedział na górze oliwnej, przystąpili do niego uczniowie osobno, mówiąc: Powiedz nam, kiedy się to stanie, i co za znak przyjścia twego i dokonania świata?
5.GDAŃSKA.2017A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do niego uczniowie i pytali na osobności: Powiedz nam, kiedy się to stanie i jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata?
6.SOŁOWEYCZYK.MATA gdy on siedział na górze oliwnej, przystąpili ku niemu osobno uczniowie, mówiąc: Powiedz nam, kiedy się to stanie, a co za znak przyjścia twego, i dokonania świata?
7.SZCZEPAŃSKIA gdy siedział na górze Oliwnej, przystąpili do Niego uczniowie, i na osobności pytali: Powiedz nam, kiedy to nastąpi, i jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata?
8.MARIAWICIA gdy On siedział na górze Oliwnej przystąpili do Niego na osobności uczniowie, mówiąc: Powiedz nam, kiedy to będzie i co za znak przyjścia Twego i dokonania świata?
9.GRZYM1936I znowu potem, kiedy on siedział na górze Oliwnej zapytali go uczniowie na osobności: Powiedz nam, kiedy to będzie? Jaki będzie znak przyjścia twego i dokonania świata?
10.DĄBR.WUL.1973A gdy siedział na Górze Oliwnej, przystąpili do niego uczniowie na osobności mówiąc: Powiedz nam, kiedy to będzie i co za znak przyjścia twego i końca świata?
11.DĄBR.GR.1961A gdy siedział na Górze Oliwnej, przystąpili do niego uczniowie na osobności, mówiąc: Powiedz nam, kiedy to będzie, i co za znak przyjścia twego i końca świata?
12.TYSIĄCL.WYD5A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności: Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata?
13.BRYTYJKAA gdy siedział na Górze Oliwnej, przystąpili do niego uczniowie na osobności, mówiąc: Powiedz nam, kiedy się to stanie i jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata?
14.POZNAŃSKAA kiedy usiadł na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie na osobności prosząc: - Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twojego przyjścia i końca (tego) czasu?
15.WARSZ.PRASKAA kiedy usiadł na Górze Oliwnej, przyszli uczniowie i pytali Go na osobności: Powiedz nam, kiedy się to stanie i jaki będzie znak Twojego przyjścia oraz końca świata?
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś kiedy siedział na górze oliwek, na osobności podeszli do niego uczniowie, mówiąc: Powiedz nam, kiedy to się stanie oraz co będzie znakiem twojego przyjścia i zakończenia epoki?
17.EIB.BIBLIA.2016.LITA gdy siedział na Górze Oliwnej, uczniowie podeszli do Niego i na osobności zapytali: Powiedz nam, kiedy się to stanie oraz jaki będzie znak Twojego przyjścia i kresu tego wieku?
18.TOR.PRZ.2023A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie na osobności, mówiąc: Powiedz nam, kiedy staną się te wydarzenia, i jaki jest znak Twojego przyjścia oraz końca tego wieku?