« Mat 24:31 Ewangelia Mateusza 24:32 Mat 24:33 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Od figi lepak nauczcie się podobieństwa, iż gdy już jej gałąź bywa młodociana, i liście się puka, znacie iż blisko lato.
2.WUJEK.1923A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy już gałąź jego odmładza się, i liście się wypuszcza, wiecie, iż blizko jest lato.
3.RAKOW.NTA od figi uczcie się podobieństwa; kiedy już gałąź jej jędrna będzie, i liścia wypuszcza, znacie iż blisko jest lato.
4.GDAŃSKA.1881A od drzewa figowego nauczcie się tego podobieństwa: Gdy się już gałąź jego odmładza i liście wypuszcza, poznajecie, iż blisko jest lato.
5.GDAŃSKA.2017A od drzewa figowego uczcie się przez podobieństwo: Gdy jego gałąź już staje się miękka i wypuszcza liście, poznajecie, że lato jest blisko.
6.SOŁOWEYCZYK.MATA od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: gdy już gałęź jego odmładza się i liście wypuszcza, znajcie, iż blisko jest lato.
7.SZCZEPAŃSKIA z drzewa figowego bierzcie przypowieść: Gdy już gałąź jego pęka i liście wypuszcza, poznajecie, że lato się zbliża.
8.MARIAWICIA od figowego drzewa uczcie się podobieństwa. Gdy już gałąź jego odmładza się i liście puszczają, wiecie że blizko jest lato.
9.GRZYM1936Bierzcie przykład z figi. Kiedy gałęzie stają się miękkie i zaczynają okrywać się liśćmi, wiecie, że lato już blisko.
10.DĄBR.WUL.1973A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa. Gdy już gałąź jego staje się miękka i wypuszcza liście, wiecie, że blisko jest lato.
11.DĄBR.GR.1961A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa. Kiedy już gałąź jego staje się miękka i wypuszcza liście, rozpoznajecie, że blisko jest lato.
12.TYSIĄCL.WYD5A od figowca uczcie się przez podobieństwo. Gdy jego gałązka nabrzmiewa sokami i wypuszcza liście, poznajecie, że zbliża się lato.
13.BRYTYJKAA od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.
14.POZNAŃSKAUczcie się z przypowieści o drzewie figowym. Kiedy jego gałąź staje się już miękka i wypuszcza liście, widzicie, że lato już blisko.
15.WARSZ.PRASKAUczcie się przez podobieństwo od drzewa figowego. Kiedy jego gałęzie ożywiają się nabrzmiałe i ukazują liście, wiecie, że blisko jest lato.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A od figowego drzewa nauczcie się podobieństwa: Gdy jego gałąź stanie się już miękka oraz wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITNiech figowiec posłuży wam za przykład. Gdy jego gałązka mięknie i wypuszcza liście, wiecie, że zbliża się lato.
18.TOR.PRZ.A od figowca nauczcie się tego oto podobieństwa: Gdy jego gałąź staje się miękka i wypuszcza liście, wiecie, że blisko jest lato.