« Mat 24:42 Ewangelia Mateusza 24:43 Mat 24:44 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Ono lepak wiedzcie, iż gdyby był wiedział (on) gospodarz domowy, której godziny złodziej miał przyść, czuł bybył przedsię, i nie byłby dał przekopać domu swego.
2.WUJEK.1923A to wiedzcie, że gdyby wiedział gospodarz, któréj godziny złodziéj ma przyjść, czułby wżdy, a nie dopuściłby podkopać domu swego.
3.RAKOW.NTA ono wiedzcie, że gdyby domowy gospodarz wiedział której straży złodziej przychodzi, czułby wżdy, aniby dopuścił podkopać domu swego.
4.GDAŃSKA.1881A to wiedzcie, że, gdyby wiedział gospodarz, o której straży złodziej ma przyjść, wżdyby czuł, i nie dałby podkopać domu swego.
5.GDAŃSKA.2017A to wiedzcie, że gdyby gospodarz wiedział, o jakiej porze ma przyjść złodziej, czuwałby i nie pozwoliłby włamać się do swego domu.
6.SOŁOWEYCZYK.MATA oto wiedzcie, że gdyby wiedział gospodarz, której godziny złodziej ma przyjść, czułby wżdy, a nie dopuściłby podkopać domu swego.
7.SZCZEPAŃSKIAle to rozważcie, że gdyby gospodarz <był> wiedział, o której godzinie złodziej przyjdzie, byłby czuwał i nie pozwoliłby na włamanie się do domu swego.
8.MARIAWICIA to wiedzcie, że gdyby wiedział gospodarz, której godziny złodziej ma przyjść, czuwałby z pewnością i nie dopuściłby podkopać domu swego.
9.GRZYM1936Bądźcie pewni, że gdyby wiedział gospodarz, o której godzinie złodziej ma przyjść, czuwałby i nie dałby obrabować mieszkania.
10.DĄBR.WUL.1973A to wiedzcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której godzinie ma przyjść złodziej, czuwałby zaiste i nie dałby podkopać domu swego.
11.DĄBR.GR.1961A to wiedzcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której godzinie ma przyjść złodziej, czuwałby i nie pozwolił podkopać domu swego.
12.TYSIĄCL.WYD5A to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o jakiej porze nocy nadejdzie złodziej, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu.
13.BRYTYJKAA to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.
14.POZNAŃSKAA to miejcie na uwadze, że gdyby pan domu wiedział, o jakiej porze złodziej przyjdzie, to czuwałby i nie pozwoliłby mu włamać się do swego domu.
15.WARSZ.PRASKAI nad tym się też zastanówcie: Gdyby gospodarz domu wiedział, o której godzinie w nocy przyjdzie złodziej, czuwałby i nie dopuściłby do tego, by się włamano do jego mieszkania.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A to zrozumiejcie, że gdyby gospodarz wiedział był, o której straży złodziej nadchodzi, wtedy by czuwał oraz nie dał podkopać swojego domu.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITZauważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze w nocy przyjdzie złodziej, czuwałby i nie pozwolił włamać się do domu.
18.TOR.PRZ.A to wiedzcie, że gdyby wiedział gospodarz, o której straży ma przyjść złodziej, czuwałby i nie pozwoliłby włamać się do swojego domu.