« Mat 24:6 Ewangelia Mateusza 24:7 Mat 24:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Powstanie bo naród na naród, i królestwo na królestwo. I będą mory i głody, i trzęsienia (ziemie) po miejscach.
2.WUJEK.1923Albowiem powstanie naród przeciwko narodowi, i królestwo przeciwko królestwu, i będą mory i głody i drżenia ziemie po miejscach.
3.RAKOW.NTAbowiem powstanie naród przeciw narodowi, i Królestwo przeciw Królestwu; i będą mory i głody, i trzęsienia ziemie miejscami.
4.GDAŃSKA.1881Albowiem powstanie naród przeciwko narodowi, i królestwo przeciwko królestwu, i będą głody i mory i trzęsienia ziemi miejscami.
5.GDAŃSKA.2017Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu i będzie głód, zaraza i trzęsienia ziemi miejscami.
6.SOŁOWEYCZYK.MATAlbowiem powstanie naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu: będą mory i głody, i drżenia ziemie po miejscach.
7.SZCZEPAŃSKI»Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi, a królestwo przeciw królestwu«. Będą też miejscami {zaraza i} głód i trzęsienia ziemi.
8.GRZYM1936Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i państwo przeciw państwu; będą głody, mory i trzęsienia ziemi we wszystkich częściach świata.
9.DĄBR.WUL.1973Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciw królestwu, i będą zarazy, głód i miejscami trzęsienia ziemi.
10.DĄBR.GR.1961Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, i będzie głód, zarazy i miejscami trzęsienia ziemi.
11.TYSIĄCL.WYD5Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Wystąpi głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi.
12.BRYTYJKAPowstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.
13.POZNAŃSKABo powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, a w niektórych miejscach nastanie głód i będą trzęsienia ziemi.
14.WARSZ.PRASKANaród stanie przeciwko narodowi, a królestwo przeciwko królestwu. Tu i ówdzie zapanuje głód i zaraza i zdarzą się trzęsienia ziemi.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Gdyż zostanie pobudzony naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, będą także głody, zarazy oraz miejscami trzęsienia ziemi.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITPowstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, w różnych miejscach nastanie głód i wystąpią trzęsienia ziemi.
17.TOR.NOWE.PRZ.Albowiem powstanie naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i zarazy, a miejscami trzęsienia ziemi.