« Mat 24:8 Ewangelia Mateusza 24:9 Mat 24:10 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Tedy wydadzą was, na trapienie, i będą was zabijać, i będziecie mierzieni u wszech narodów prze imię moje.
2.WUJEK.1923Tedy podadzą was w udręczenie i będą was zabijać, i będziecie nienawidzeni od wszech narodów dla imienia mego.
3.RAKOW.NTTedy podadzą was w ucisk, i zabiją was; i będziecie nienawidzeni od wszech narodów dla imienia mego.
4.GDAŃSKA.1881Tedy was podadzą w udręczenie, i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów dla imienia mego.
5.GDAŃSKA.2017Wtedy wydadzą was na udrękę, będą was zabijać i będziecie znienawidzeni przez wszystkie narody z powodu mego imienia.
6.SOŁOWEYCZYK.MATTedy podadzą was w udręczenie i będą was zabijać: i będziecie nienawidzeni od wszech narodów dla imienia mego.
7.SZCZEPAŃSKIWówczas wydawać was będą na udrękę, i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów dla Imienia mego.
8.MARIAWICIWtedy też podadzą was na ucisk i będą was zabijać: i będziecie nienawidzeni od wszystkich narodów dla Imienia Mojego.
9.GRZYM1936Wtedy was dręczyć i mordować będą; będziecie w nienawiści dla mnie u wszystkich narodów.
10.DĄBR.WUL.1973Wtedy wydadzą was na udręczenie i zabijać was będą, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów dla imienia mego.
11.DĄBR.GR.1961Wtedy wydadzą was na udręczenie i zabijać was będą i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, dla imienia mego.
12.TYSIĄCL.WYD5Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów z powodu mego imienia.
13.BRYTYJKAWtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.
14.POZNAŃSKAWtedy będą was uciskać i zabijać, i z powodu mojego imienia będą was nienawidzić wszystkie narody.
15.WARSZ.PRASKAWtedy wydadzą was na cierpienia i na śmierć. I będą was nienawidzić wszystkie narody z powodu mojego imienia.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Wtedy wydadzą was na udrękę, i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów dla mojego Imienia.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITWtedy zaczną was dręczyć, będą was zabijać; wszystkie narody was znienawidzą ze względu na moje imię.
18.TOR.PRZ.„Wtedy wydawać was będą na udrękę, i będą was zabijać, i będziecie znienawidzeni przez wszystkie narody z powodu mojego imienia.”