« Mat 26:50 Ewangelia Mateusza 26:51 Mat 26:52 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A oto jeden z onych (którzy) z Jezusem ściągnąwszy rękę, wyjął miecz swój, a bijąc niewolnika arcyoffiarnikowego, uciął mu ucho.
2.WUJEK.1923A oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, wyciągnąwszy rękę, dobył korda swego, a uderzywszy sługę książęcia kapłańskiego, uciął ucho jego.
3.RAKOW.NTA oto, jeden z onych, którzy byli z Jezusem, wyciągnąwszy rękę, dobył miecza swego; i uderzywszy sługę Przedniejszego Ofiarownika, uciął mu ucho.
4.GDAŃSKA.1881A oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, wyciągnął rękę, i dobył miecza swego, a uderzywszy sługę kapłana najwyższego, uciął mu ucho.
5.GDAŃSKA.2017A oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, wyciągnął rękę i dobył miecz, a uderzywszy sługę najwyższego kapłana, odciął mu ucho.
6.SOŁOWEYCZYK.MATA oto jeden z tych którzy byli z Jezusem, wyciągnąwszy rękę, dobył miecza swego; a uderzywszy sługę Książęcia kapłańskiego, uciął mu ucho.
7.SZCZEPAŃSKIA oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, podniósł rękę, dobył swego miecza, uderzył sługę arcykapłana i odciął mu ucho.
8.MARIAWICIA oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, wyciągnąwszy rękę dobył: miecza swego i uderzywszy sługę książęcia kapłańskiego, uciął ucho jego.
9.GRZYM1936Tymczasem ktoś z otoczenia Jezusa porwał się z dobytym mieczem i ranił sługę arcykapłana, obcinając mu ucho.
10.DĄBR.WUL.1973A oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, wyciągnąwszy rękę dobył miecza i uderzywszy sługę księcia kapłańskiego, uciął mu ucho.
11.DĄBR.GR.1961A oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, wyciągnąwszy rękę dobył miecza i uderzywszy sługę księcia kapłańskiego, uciął mu ucho.
12.TYSIĄCL.WYD5A oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, wyciągnął rękę, dobył miecza i ugodziwszy sługę najwyższego kapłana, odciął mu ucho.
13.BRYTYJKAI oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, wyciągnął rękę, dobył miecza swego, uderzył sługę arcykapłana i uciął mu ucho.
14.POZNAŃSKAA oto jeden z tych, co byli z Jezusem, wydobył miecz i zadawszy cios słudze arcykapłana odciął mu ucho.
15.WARSZ.PRASKAA oto jeden z towarzyszących Jezusowi wyciągnął rękę, chwycił miecz, uderzył sługę najwyższego kapłana i odciął mu ucho.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, wyciągnął rękę, dobył swojego sztyletu i uderzywszy sługę arcykapłana, uciął mu ucho.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITWtem jeden z tych, którzy byli z Jezusem, dobył miecza, zamachnął się na sługę arcykapłana i odciął mu ucho.
18.TOR.PRZ.I oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, wyciągnął rękę i wydobył swój miecz, i uderzył sługę arcykapłana, i odciął mu ucho.