« Mat 26:52 Ewangelia Mateusza 26:53 Mat 26:54 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Abo mnimasz iż niemogę teraz prosić ojca mego, a postawi mi więcej niż dwanaście legionów aniołów?
2.WUJEK.1923Czyli mniemasz, abym nie mógł prosić Ojca mego, a stawiłby mi teraz więcéj niż dwanaście hufców Aniołów?
3.RAKOW.NTAbo mniemasz abym nie mógł teraz prosić Ojca mego, a wystawiłby mi więcej niż dwanaście wojsk Aniołów?
4.GDAŃSKA.1881Azaż mniemasz, że bym nie mógł teraz prosić Ojca mego, a stawiłby mi więcej niż dwanaście wojsk Aniołów?
5.GDAŃSKA.2017Czy sądzisz, że nie mógłbym teraz prosić mego Ojca, a wystawiłby mi więcej niż dwanaście legionów aniołów?
6.SOŁOWEYCZYK.MATCzyli mniemasz, abym nie mógł prosić Ojca mego: a stawiłby mi teraz więcej niż dwanaście ciem Aniołów.
7.SZCZEPAŃSKICzy sądzisz, że nie mógłbym prosić Ojca mego, a natychmiast wystawiłby Mi więcej, niż dwanaście hufców anielskich?
8.MARIAWICICzy mniemasz, żebym nie mógł prosić Ojca Mojego i stawiłby mi teraz więcej niż dwanaście hufców Aniołów?
9.GRZYM1936Jak myślisz, czyż nie mógłbym prosić Ojca mego, a dałby mi zaraz więcej, niż dwanaście pułków anielskich?
10.DĄBR.WUL.1973Czyż mniemasz, żebym nie mógł prosić Ojca mego, a nie wystawiłby mi zaraz więcej niż dwanaście hufców aniołów?
11.DĄBR.GR.1961Czyż mniemasz, że nie mógłbym prosić Ojca mego, a nie wystawiłby mi zaraz więcej niż dwanaście hufców aniołów?
12.TYSIĄCL.WYD5Czy myślisz, że nie mógłbym poprosić Ojca mojego, a zaraz wystawiłby Mi więcej niż dwanaście zastępów aniołów?
13.BRYTYJKACzy myślisz, że nie mógłbym prosić Ojca mego, a On wystawiłby mi teraz więcej niż dwanaście legionów aniołów?
14.POZNAŃSKACzy myślisz, że nie mógłbym wezwać na pomoc mego Ojca, a dałby Mi zaraz więcej niż dwanaście legionów anielskich?
15.WARSZ.PRASKACzy myślisz, że nie mógłbym prosić Ojca, a On przysłałby Mi zaraz na pomoc więcej niż dwanaście legionów aniołów?
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Czyż sądzisz, że nie mógłbym teraz prosić mojego Ojca, a wystawiłby mi więcej niż dwanaście legionów aniołów?
17.EIB.BIBLIA.2016.LITMyślisz, że mój Ojciec nie wystawiłby mi co najmniej dwunastu anielskich legionów, gdybym Go o to poprosił?
18.TOR.PRZ.Czy wydaje ci się, że nie mogę prosić Ojca mojego, i już teraz postawiłby przy mnie więcej niż dwanaście legionów aniołów?