« Mat 26:68 Ewangelia Mateusza 26:69 Mat 26:70 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A Piotr zewnątrz siedział we dworze. I przystąpiła k niemu jedna niewolnica mówiąc: I ty byłeś z Jezusem Galileyskim?
2.WUJEK.1923A Piotr siedział przed domem na podwórzu. I przystąpiła do niego jedna służebnica, mówiąc: I tyś był z Jezusem Galilejskim.
3.RAKOW.NTA Piotr siedział na dworcu we dworze, i przystąpiła do niego jedna dziewka, mówiąc: I tyś był z Jezusem onym Galileyskim.
4.GDAŃSKA.1881Ale Piotr siedział przed domem na podwórzu. Tedy przystąpiła do niego jedna dziewka, mówiąc: I tyś był z tym Jezusem Galilejskim.
5.GDAŃSKA.2017Piotr zaś siedział na zewnątrz, na dziedzińcu. Podeszła do niego pewna dziewczyna i powiedziała: Ty też byłeś z Jezusem z Galilei.
6.SOŁOWEYCZYK.MATA Piotr siedział przed gmachem w sieni; i przystąpiła kniemu jedna służebnica, mówiąc: I tyś był z Jezusem Galilejskim?
7.SZCZEPAŃSKIPiotr tymczasem siedział zewnątrz na dziedzińcu. I zbliżyła się do niego jedna służąca, mówiąc: I ty byłeś z Jezusem Galilejczykiem.
8.GRZYM1936Tymczasem Piotr siedział na dworze przed pałacem i naraz podeszła do niego jedna służąca i rzecze mu: I ty z Jezusem byłeś?
9.DĄBR.WUL.1973A Piotr siedział zewnątrz na dziedzińcu. I zbliżyła się do niego jedna z niewiast służebnych mówiąc: I tyś był z Jezusem Galilejskim.
10.DĄBR.GR.1961A Piotr siedział na dziedzińcu. I zbliżyła się do niego jedna z niewiast służebnych mówiąc: I tyś był z Jezusem Galilejskim.
11.TYSIĄCL.WYD5Piotr zaś siedział na zewnątrz, na dziedzińcu. Podeszła do niego jedna służąca i rzekła: I ty byłeś z Galilejczykiem Jezusem.
12.BRYTYJKAA Piotr siedział zewnątrz, na podwórzu. I przystąpiła do niego jedna służebna, mówiąc: I ty byłeś z Jezusem, Galilejczykiem.
13.POZNAŃSKAA Piotr siedział na zewnątrz, na dziedzińcu. I podeszła do niego jedna służąca, i powiedziała: - Ty też byłeś z Jezusem Galilejczykiem.
14.WARSZ.PRASKAPiotr zaś siedział z zewnątrz na dziedzińcu. W pewnej chwili zbliżyła się doń jakaś służąca i powiedziała: Ty też byłeś z Jezusem z Galilei.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś Piotr siedział na zewnątrz, na dziedzińcu. Wtedy podeszła do niego pewna dziewczyna, mówiąc: Ty także byłeś z Jezusem z Galilei.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITW tym czasie Piotr siedział na zewnątrz, na dziedzińcu. Podeszła tam do niego jakaś służąca: Ty też byłeś z tym Galilejczykiem Jezusem - zauważyła.
17.TOR.NOWE.PRZ.A Piotr siedział na zewnątrz na dziedzińcu. I zbliżyła się do niego jedna służąca, mówiąc: I ty byłeś z Jezusem Galilejczykiem.