« Mat 27:39 Ewangelia Mateusza 27:40 Mat 27:41 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574i mówiąc: Ach rozruszycielu kościoła, a za trzy dni ji budujesz, zachowaj się sam. Jeśli syn jesteś Boży, zstąp z krzyża.
2.WUJEK.1923I mówiąc: Héj, co rozwalasz kościół Boży, a za trzy dni go zasię budujesz, zachowaj sam siebie: jeźliś Syn Boży, zstąp z krzyża.
3.RAKOW.NTA mówiąc: Ty, co rozwalasz Kościół, a we trzech dniach budujesz, zachowaj sam siebie. Jeśli syn jesteś Boży, zstąp z krzyża.
4.GDAŃSKA.1881I mówiąc: Ty, co rozwalasz kościół, a w trzech dniach budujesz go, ratuj samego siebie; jeźliś jest Syn Boży, zstąp z krzyża.
5.GDAŃSKA.2017I mówiąc: Ty, który burzysz świątynię i w trzy dni odbudowujesz, ratuj samego siebie. Jeśli jesteś Synem Bożym, zejdź z krzyża.
6.SOŁOWEYCZYK.MATI mówiąc: Ehey! co rozwalasz Kościół Boży, a za trzy dni go zasię budujesz, zachowaj sam siebie; jeśliś Syn Boży, ztąp z krzyża.
7.SZCZEPAŃSKImówili: Ty, co rozwalasz przybytek (Boży) i w trzech dniach [go] odbudowujesz, wybaw samego Siebie; jeśli jesteś Synem Bożym, zstąp z krzyża!
8.GRZYM1936i wołali: Hej, co potrafisz w ciągu trzech dni kościół Boży zburzyć i odbudować, uratuj sam siebie; jeśliś syn Boży, zstąp z krzyża.
9.DĄBR.WUL.1973i mówiąc: Hej, ty, co burzysz świątynię Bożą i odbudowujesz ją w ciągu trzech dni, wybawże samego siebie. Jeśliś Synem Bożym, zstąp z krzyża.
10.DĄBR.GR.1961i mówiąc: Ty, co burzysz świątynię i odbudowujesz ją w ciągu trzech dni, wybawże samego siebie. Jeśliś Synem Bożym, zstąp z krzyża.
11.TYSIĄCL.WYD5mówiąc: Ty, który burzysz przybytek i w trzy dni go odbudowujesz, wybaw sam siebie; jeśli jesteś Synem Bożym, zejdź z krzyża!
12.BRYTYJKAI mówili: Ty, który rozwalasz świątynię i w trzy dni ją odbudowujesz, ratuj siebie samego, jeśli jesteś Synem Bożym, i zstąp z krzyża.
13.POZNAŃSKAi mówiąc: - Ty, co rozwalasz świątynię i w trzy dni ją odbudowujesz, wybaw siebie samego! Jeśli jesteś Synem Bożym, zejdź z krzyża!
14.WARSZ.PRASKAi mówiąc: Ty, który burzysz świątynię i odbudowujesz ją w ciągu trzech dni, wybaw samego siebie! Skoro jesteś Synem Bożym, zstąp z krzyża!
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.oraz mówiąc: Ty, który obalasz Świątynię i w trzech dniach ją budujesz, uratuj sam siebie; jeżeli jesteś Synem Boga, zstąp z krzyża.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITi drwili: Ty, co burzysz świątynię i stawiasz ją w trzy dni, ratuj samego siebie, jeśli jesteś Synem Boga. Zejdź z krzyża!
17.TOR.NOWE.PRZ.Ty, co rozwalasz świątynię i w trzy dni ją budujesz, ratuj samego siebie; jeśli jesteś Synem Boga, zstąp z krzyża.