« Mat 27:53 Ewangelia Mateusza 27:54 Mat 27:55 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A Setnik i którzy znim strzegli Jezusa, ujrzawszy trzęsienie i co się działo, zlękli się barzo mówiąc: Prawdziwie Boży syn był tento.
2.WUJEK.1923A setnik i ci, co z nim byli, strzegąc Jezusa, ujrzawszy trzęsienie ziemie i to, co się działo, zlękli się bardzo, mówiąc: Zaisteć ten był Synem Bożym.
3.RAKOW.NTA Setnik i ci co z nim strzegli Jezusa, ujźrzawszy drzżenie ziemie i co się działo, bali się srodze, mówiąc: Prawdziwie Bożym Synem był ten.
4.GDAŃSKA.1881Tedy setnik i ci, co z nim Jezusa strzegli, widząc trzęsienie ziemi, i to, co się działo, zlękli się bardzo, mówiąc: Prawdziwieć ten był Synem Bożym.
5.GDAŃSKA.2017Wtedy setnik i ci, którzy z nim pilnowali Jezusa, widząc trzęsienie ziemi i to, co się działo, bardzo się zlękli i powiedzieli: On prawdziwie był Synem Bożym.
6.SOŁOWEYCZYK.MATA Rotmistrz i ci co z nim byli strzegąc Jezusa, ujrzawszy trzęsienie ziemi i to, co się działo, zlękli się bardzo, mówiąc: Zaisteć ten był Synem Bożym.
7.SZCZEPAŃSKISetnik zaś i ci, którzy z nim strzegli Jezusa, widząc trzęsienie ziemi i to, co się działo, przelękli się bardzo i mówili: Istotnie, ten był Synem Bożym!
8.GRZYM1936Setnik zaś wraz ze strażą, widząc trzęsienie ziemi i to, co się działo, przeraził się i wyznał: Prawdziwie to był Syn Boży.
9.DĄBR.WUL.1973Setnik zaś i ci, którzy z nim byli strzegąc Jezusa, ujrzawszy trzęsienie ziemi i wszystko, co się działo, przerazili się wielce, mówiąc: Zaiste ten był Synem Bożym.
10.DĄBR.GR.1961Setnik zaś i ci, którzy wraz z nim strzegli Jezusa, ujrzawszy trzęsienie ziemi i wszystko co się działo, przerazili się wielce mówiąc: Zaiste ten był Synem Bożym.
11.TYSIĄCL.WYD5Setnik zaś i jego ludzie, którzy trzymali straż przy Jezusie, widząc trzęsienie ziemi i to, co się działo, zlękli się bardzo i mówili: Prawdziwie, Ten był Synem Bożym.
12.BRYTYJKAA setnik i ci, którzy z nim byli i strzegli Jezusa, ujrzawszy trzęsienie ziemi i to, co się działo, przerazili się bardzo i rzekli: Zaiste, ten był Synem Bożym.
13.POZNAŃSKAA setnik i ci, którzy z nim pilnowali Jezusa, widząc trzęsienie ziemi i to, co się stało, w wielkim strachu mówili: - To naprawdę był Syn Boży.
14.WARSZ.PRASKAA setnik i ci, którzy z nim pilnowali Jezusa, widząc trzęsienie ziemi i to, co się działo, przerazili się bardzo i mówili: On naprawdę jest Synem Bożym.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Wtedy setnik oraz ci, którzy z nim pilnowali Jezusa, widząc trzęsienie ziemi, i to, co się działo, bardzo się wystraszyli, mówiąc: Prawdziwie ten był Synem Boga.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITSetnik zaś i ci, którzy wraz z nim strzegli Jezusa, czując wstrząsy i widząc, co się dzieje, bardzo się przestraszyli. Ten człowiek rzeczywiście był Synem Boga - wyznali.
17.TOR.NOWE.PRZ.A setnik i ci, co z nim pilnowali Jezusa, widząc trzęsienie ziemi i to, co się stało, bardzo się zlękli, mówiąc: Prawdziwie Ten był Synem Boga.