« Mat 3:9 Ewangelia Mateusza 3:10 Mat 3:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A już i siekiera przy korzeniu drzew leży. Każde przeto drzewo nieczyniące owocu dobrego, wycięte będzie i w ogień wrzucone.
2.WUJEK.1923Bo już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Przeto wszelkie drzewo, które nie daje owocu dobrego, będzie wycięte i w ogień wrzucone.
3.RAKOW.NTA już i siekiera u korzenia drzew położona jest; Wszelkie tedy drzewo nie czyniące owocu dobrego, wycięte bywa i w ogień wrzucone.
4.GDAŃSKA.1881A już i siekiera do korzenia drzew przyłożona jest; wszelkie tedy drzewo, które nie przynosi owocu dobrego, bywa wycięte, i w ogień wrzucone.
5.GDAŃSKA.2017Już i siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Każde więc drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, zostaje wycięte i wrzucone w ogień.
6.SOŁOWEYCZYK.MATBo już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Przeto wszelkie drzewo, które nie daje owocu dobrego, będzie wycięte i w ogień wrzucone.
7.SZCZEPAŃSKIWszak przyłożono już siekierę do korzenia drzew; każde zatem drzewo, które nie rodzi dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone.
8.MARIAWICIBo już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Przeto wszelkie drzewo, które nie czyni owocu dobrego, będzie wycięte i w ogień wrzucone.
9.GRZYM1936Już bowiem siekiera przyłożona do korzenia drzew. Przeto wszelkie drzewo, które nie rodzi dobrego owocu, wycięte będzie i w ogień wrzucone.
10.DĄBR.WUL.1973Bo już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Przeto wszelkie drzewo, które nie daje owocu dobrego, będzie wycięte i w ogień wrzucone.
11.DĄBR.GR.1961A już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Wszelkie zaś drzewo, które nie daje owocu dobrego, będzie wycięte i w ogień wrzucone.
12.TYSIĄCL.WYD5Już siekiera jest przyłożona do korzenia drzew. Każde więc drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, zostaje wycięte i wrzucone w ogień.
13.BRYTYJKAA już i siekiera do korzenia drzew jest przyłożona; wszelkie więc drzewo, które nie wydaje owocu dobrego, zostaje wycięte i w ogień wrzucone.
14.POZNAŃSKASiekiera już jest przyłożona do korzenia drzew. A każde drzewo, które nie rodzi dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone.
15.WARSZ.PRASKASiekiera już jest przyłożona do korzeni drzew: każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i wrzucone do ognia.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A teraz i siekiera jest przyłożona do korzenia drzew; zatem każde drzewo, które nie wydaje szlachetnego owocu, zostaje wycinane i w ogień wrzucane.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITTopór dotknął już korzeni. Każde drzewo, które nie rodzi dobrego owocu, zostanie wycięte i rzucone w ogień.
18.TOR.PRZ.Już i także siekiera przykładana jest do korzenia drzew. Każde więc drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, jest wycinane i wrzucane w ogień.