« Mat 3:3 Ewangelia Mateusza 3:4 Mat 3:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A ten Johan miał odzienie swe z sierści wielbłądowej, a pas rzemienny około biodr jego, a żywność jego była Akridy a miód leśny.
2.WUJEK.1923A ten Jan miał odzienie z sierci wielbłądowéj i pas skórzany około biódr swoich, a pokarm jego był szarańcze i miód leśny.
3.RAKOW.NTA sam Jan miał odzienie swoje z włosów Wielbłądowych, i pas skórzany około biodry swojej; a pokarm jego były szarańcze i miód polny.
4.GDAŃSKA.1881A ten Jan miał odzienie z sierści wielbłądziej, i pas skórzany około biódr swoich, a pokarm jego był szarańcza i miód leśny.
5.GDAŃSKA.2017A ów Jan miał ubranie z sierści wielbłądziej i pas skórzany wokół bioder, a jego pokarmem była szarańcza i miód leśny.
6.SOŁOWEYCZYK.MATA ten Jan miał odzienie z sierci wielbłądowej, i pas skórzany około biódr swoich: pokarmem jego były szarańcze i miód leśny.
7.SZCZEPAŃSKIA nosił ów Jan odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany na biodrach swych, a pokarmem mu była szarańcza i polny miód.
8.MARIAWICIA ten Jan miał odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany na biodrach swoich, a pokarmem jego była szarańcza i miód leśny.
9.GRZYM1936A ten Jan miał odzienie z sierści wielbłąda, i pas skórzany około swych bioder, a pokarmem mu były szarańcze i miód leśny.
10.DĄBR.WUL.1973Sam zaś Jan miał odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany wokół bioder swoich, a pokarmem były mu szarańcze i leśny miód.
11.DĄBR.GR.1961Sam zaś Jan miał odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany wokół bioder swoich, a pokarmem były mu szarańcze i leśny miód.
12.TYSIĄCL.WYD5Sam zaś Jan nosił odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany około bioder, a jego pokarmem były szarańcza i miód leśny.
13.BRYTYJKAA sam Jan miał odzienie z sierści wielbłądziej i pas skórzany wokół bioder swoich, a za pokarm miał szarańczę i miód leśny.
14.POZNAŃSKAA Jan miał odzienie z sierści wielbłądziej i skórzany pas na biodrach. Pokarmem jego była szarańcza i miód leśny.
15.WARSZ.PRASKAJan miał odzienie z sierści wielbłądziej, a na biodrach pas ze skóry. Żywił się szarańczą i miodem leśnym.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A sam Jan miał odzienie z wielbłądziej sierści oraz skórzany pas wokół swoich bioder; zaś szarańcza i leśny miód był jego pokarmem.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITJan nosił ubranie z wielbłądziej sierści, opasywał się skórzanym pasem, a żywił szarańczą i miodem dzikich pszczół.
18.TOR.PRZ.A Jan miał odzienie z sierści wielbłąda i pas skórzany wokół swoich bioder, a jego pokarmem była szarańcza i miód polny.