« Mat 9:13 Ewangelia Mateusza 9:14 Mat 9:15 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Tedy przystąpili do niego uczniowie Johannowi, mówiąc: Przecz my i Faryzeuszowie pościmy wiele, a uczniowie twoi nie poszczą?
2.WUJEK.1923Tedy przystąpili do niego uczniowie Janowi, mówiąc: Przecz my i Pharyzeuszowie pościemy często, a uczniowie twoi nie poszczą?
3.RAKOW.NTTedy przystąpili do niego uczniowie Janowi, mówiąc: Dlaczego my i Faryzeuszowie pościmy wiele? a uczniowie twoi nie poszczą?
4.GDAŃSKA.1881Tedy przyszli do niego uczniowie Janowi, mówiąc: Przecz my i Faryzeuszowie często pościmy, a uczniowie twoi nie poszczą?
5.GDAŃSKA.2017Wtedy przyszli do niego uczniowie Jana i zapytali: Dlaczego my i faryzeusze często pościmy, a twoi uczniowie nie poszczą?
6.SOŁOWEYCZYK.MATTedy przyszli do niego uczniowie Janowi, mówiąc: Czemu my i Faryzeuszowie pościmy często: a uczniowie twoi nie poszczą?
7.SZCZEPAŃSKIWtedy uczniowie Jana przystąpili do Niego i rzekli: Dlaczego my i faryzeusze {często} pościmy, twoi zaś uczniowie nie poszczą?
8.GRZYM1936Przystąpili tedy do niego uczniowie Jana i rzekli mu: Dlaczego my i faryzeusze pościmy często, a twoi uczniowie nie poszczą?
9.DĄBR.WUL.1973Wtedy przystąpili do niego uczniowie Jana mówiąc: Czemuż to my i faryzeusze często pościmy, a uczniowie twoi nie poszczą?
10.DĄBR.GR.1961A wtedy przystąpili do niego uczniowie Jana mówiąc: Czemuż to my i faryzeusze (często) pościmy, a uczniowie twoi nie poszczą?
11.TYSIĄCL.WYD5Wtedy podeszli do Niego uczniowie Jana i zapytali: Dlaczego my i faryzeusze dużo pościmy, Twoi zaś uczniowie nie poszczą?
12.BRYTYJKAWtedy przyszli do niego uczniowie Jana i pytali: Dlaczego my i faryzeusze pościmy, a uczniowie twoi nie poszczą?
13.POZNAŃSKAWtedy przyszli do Niego uczniowie Jana, pytając: - Dlaczego my i faryzeusze wiele pościmy, a Twoi uczniowie nie poszczą?
14.WARSZ.PRASKAZbliżyli się wtedy doń uczniowie Jana i zapytali: Dlaczego uczniowie Twoi nie poszczą, podczas gdy my – podobnie jak faryzeusze zachowujemy liczne posty?
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Wtedy przyszli do niego uczniowie Jana, mówiąc: Dlaczego my i faryzeusze często pościmy, a twoi uczniowie nie poszczą?
16.EIB.BIBLIA.2016.LITWtedy podeszli do Niego uczniowie Jana i zapytali: Dlaczego my i faryzeusze tak często pościmy, a Twoi uczniowie - nie?
17.TOR.NOWE.PRZ.Wtedy podeszli do Niego uczniowie Jana, mówiąc: Dlaczego my i faryzeusze często pościmy, a Twoi uczniowie nie poszczą?