« Mar 1:12 Ewangelia Marka 1:13 Mar 1:14 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I był tam czterdzieści dni kuszony od szatana. A był ze zwierzęty, i aniołowie służyli jemu.
2.WUJEK.1923I był na puszczy czterdzieści dni i czterdzieści nocy, i był kuszon od szatana i był z bestyami, a Aniołowie służyli mu.
3.RAKOW.NTI był tam na puszczy dni czterdzieści, kuszony od szatana; a był z źwierzęty, a aniołowie służyli mu.
4.GDAŃSKA.1881I był tam na puszczy przez czterdzieści dni, będąc kuszony od szatana, a był z zwierzęty, a Aniołowie służyli mu.
5.GDAŃSKA.2017Był tam na pustyni czterdzieści dni, będąc kuszony przez szatana. I przebywał wśród zwierząt, a aniołowie służyli mu.
6.SZCZEPAŃSKII spędził na pustkowiu czterdzieści dni {i czterdzieści nocy}, i był przez szatana kuszony; przebywał też wśród dzikich zwierząt, a aniołowie usługiwali Mu.
7.MARIAWICII był na puszczy czterdzieści dni i czterdzieści nocy, i był kuszony od szatana, i był ze zwierzętami, i Aniołowie służyli Mu.
8.GRZYM1936I był na puszczy czterdzieści dni i czterdzieści nocy; był kuszony przez szatana; był też pośród zwierząt, a aniołowie służyli mu.
9.DĄBR.WUL.1973I pozostawał na pustyni czterdzieści dni i czterdzieści nocy, i był kuszony przez szatana. Przebywał wśród dzikich zwierząt, a aniołowie służyli mu.
10.DĄBR.GR.1961I pozostawał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez szatana. Przebywał wśród dzikich zwierząt, a aniołowie służyli mu.
11.TYSIĄCL.WYD5A przebywał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez szatana, i był ze zwierzętami, aniołowie zaś Mu służyli.
12.BRYTYJKAI był na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez szatana, i przebywał pośród zwierząt, a aniołowie służyli mu.
13.POZNAŃSKAI przez czterdzieści dni kusił Go szatan na pustyni. I żył wśród dzikich zwierząt, a usługiwali Mu aniołowie.
14.WARSZ.PRASKAPrzebywał na pustyni przez czterdzieści dni i był kuszony przez szatana. I był tam ze zwierzętami, aniołowie zaś usługiwali Mu.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś na pustkowiu był przez czterdzieści dni kuszony przez szatana; a był tam ze zwierzętami oraz służyli mu aniołowie.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITSpędził tam czterdzieści dni, a szatan poddawał Go próbie. W tym czasie przebywał wśród zwierząt, a wsparciem służyli Mu aniołowie.
17.TOR.PRZ.I był tam na pustyni przez czterdzieści dni, kuszony przez szatana; i był ze zwierzętami, a aniołowie Mu służyli.